Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki ha 30 éves férfiként a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 30 éves férfiként a nőtől interneten kérdezem meg hogy a következő randin már megcsókolhatom-e?

Figyelt kérdés
Facebook írásban gondoltam, ugyanis félek as visszautasítástól.
2016. márc. 31. 23:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem. Én is ezt tenném. Ha nem tudsz valamit biztosan - kérdezz. Jobb, mint mellélőni.
2016. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én furcsának találnám, ha ezt bárki megkérdezné. Szerintem nem kell engedélyt kérni. Úgyis látod rajta, hogy szeretné-e a dolgot. Nekem nagyon illúzióromboló lenne, szeretem ha valaki határozott, és tudja mit akar.
2016. márc. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen az. Az ilyesmit nem megkérdezni szokták, hanem a randin ha izzik a levegő és adódik a szitu, akkor megteszik kérdés nélkül.
2016. márc. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ciki.
2016. márc. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden addigi vágyát irántad le akarod lohasztani akkor hajrá.
2016. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Igen, az.
2016. márc. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha megkérdezed személyesn a randi végén: ciki

Ha a randi elején vagy közben jóval a csók előtt: atom ciki

Ha előtte telefonon felhívod és megkérdezed: ultra ciki

Ha előtte sms-ben vagy interneten: erre már szó sincs.

2016. ápr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdezel, csókolsz!!! Ha megkérdezed, az arra fog utalni a nő szemében, hogy tutyimutyi vagy, és nem magabiztos. Ha meg visszautasítja a csücsörítésedet, akkor legalább tisztázódik, hogy titeket nem egymásnak teremtettek. Szóval vesztenivalód nincs, viszont nyerhetsz level 1 csókot, level 2 szexet, level 3 barátnőt. (Ha mégsem jön össze, a level 0 jelen esetben a tapasztalat, és az sem árt, ha van.)
2016. ápr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%

#7


Megcsókolni mikor nem kellene: ciki, mert felpofoz/rád borítja amit épp talál/leköp (vérmérséklettől függően), megveret és mindenkinek egy szemét nyomulós perverznek fog beállítani. Ez így nem túl nagy rizikó? Elég szar, hogy egyértelműsítő jel nincs, a nő csak ücsörög mint a királynő, a férfi csináljon mindent és ha baj van akkor lehet szidni, meg sértegetni.

2016. ápr. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

ciki, igen

mi van ha azt mondja neten, hogy igen

élőben meg nem akarja?

2016. ápr. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!