Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Interneten ismerkedtünk meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten ismerkedtünk meg, élőben nagyon más volt. Lehet belőle kapcsolat?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtünk meg, sokáig húztuk a találkozást. Skype beszélgetések, napi szintű írogatások alkalmával kialakult valamiféle szimpátia egymás iránt. Ő nagyon biztos volt benne, hogy mi egy pár leszünk, én azért óvatos voltam, hiszen mégis csak a személyes találkozások döntik el ezt. 3 hónap után találkoztunk. Mondanom sem kell, még csak nem is hasonlított az egész az addigi beszélgetéseinkhez. Sem a gesztusai, sem ő maga nem tűnt nekem annak, mint akit neten megismertem.

A kérdés az lenne, hogy érdemes-e még találkozni, hátha élőben is sikerül egymásra hangolódnunk, vagy kár volt ennyi ideig várni, mert így már túlságosan az egymásról elképzelt kép él bennünk? (Ő továbbra is szeretné, ha mi találkozgatnánk.)


2016. márc. 17. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Adhatsz neki egy esélyt. Lehet, hogy nem tudott feloldódni teljesen. Legtöbb ember a neten sokkal magabiztosabb és idővel élőben is az lesz.
2016. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2016. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, mint az első. Az első személyes találkozó ugyanolyan, mint két idegen közt a randi. Lehet zavarban volt, nem oldódott még fel. Adj neki pár alkalmat, segíts neki feloldódni! És ha akkor sem megy max. akkor mond meg neki, hogy a netes énje tetszik, de az élő annyira nem.
2016. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így jártam legutóbb. Bár abból amúgy se lett volna semmi a távolság miatt.
2016. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezért kell már startból beülni egy kávéra,látni ,érzékelni az alanyt,:p vagy a végén csak időpazarlás az egész.
2016. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

" még csak nem is hasonlított az egész az addigi beszélgetéseinkhez. Sem a gesztusai, sem ő maga nem tűnt nekem annak, mint akit neten megismertem. "

Jó ostoba lehetsz, hogy 3 hónap alatt sem sikerült kiismerned!

2016. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugye te vagy a nő a történetben...?
2016. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok a nő.
2016. márc. 19. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!