Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolom így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolom így?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, eddig 5 kapcsolaton vagyok túl, mindegyik 2-3 hónapig tartott. Most viszont úgy érzem, hogy nincs szükségem senkire, és soha nem is lesz, sem gyerekre. Úgy érzem, hogy velem mindenki csak rosszul járna, nem kellenék a végén neki. Változni fog ez vagy nem? Ki volt már így és mi lett belőle?

2016. márc. 13. 21:53
 1/3 rrrrrreennnnn ***** válasza:

"Ki volt màr ìgy"---> Mindenki

" mi lett belőle----->Felnőttünk.

2016. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 donmogyoróscsirke ***** válasza:
abszolút egyetértés #1-vel. Néha még nekem is 21 éves fejjel vannak ilyen "blokkjaim" amikor : na akkor most senki semerre, nem keresek semmit, ami jön, kihasználom a lehetőséget és ennyi. Ez teljesen természetes.
2016. márc. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, nálam is ugyanez a helyzet még a számok is stimmelnek, csak én lány vagyok és 20.. valószínűleg nemrég lett vége az egyik kapcsolatodnak vagy csak nem jött össze valami és csalódott vagy, de szüneteltess egy kicsit, foglalkozz magaddal, nyugtasd meg a lelki világodat és amint regenerálódtál és nem foglalkozol annyit a szerelemmel, párkapcsolatokkal újra jönni fognak a lehetőségek. Ne add fel! :)
2016. márc. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!