Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én gondolom rosszul? Vélemény?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom rosszul? Vélemény? 22L

Figyelt kérdés

Az egyik barátom, akinek van barátnője, vonzódik hozzám, méghozzá elég intenzíven.


Persze mondta, akkor, ha nem lenne barátnője, azonnal benne lenne. Ha mellettem van, érzem, hogy visszafogja magát, mert legszívesebben rám mászna, amit többször említett is.


Mégis ha összefutunk, megdicsér, megérint, megpuszil, megfog, megölel. Tipikus "bamba" tekintet, zavarba jön.


Nem az lenne a lokigus, hogy tartsa a távolságot?


2015. júl. 14. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
A normalis es logikus az lenne, ha elkuldened a halal fszara, majd elmondanad a "baratnodnek", hogy a pasija legszivesebben megdugna.
2015. júl. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Felre olvastam. Ettol fuggetlenul nem csak neki kene tennue az ugy erdekeben.
2015. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
A normális az lenne, ha nem hergelnéd. Feltételezem te ezt az egész szituációt nem élvezed és undorodsz tőle..a barátnődnek pedig már heves dühvel beszámoltál a kettőtök kapcsolatáról...igen, te gondolod rosszul, másképp kellene viselkedned.
2015. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Égesd le nyilvános helyen.mikor a bnőd nincs ott
2015. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem bnőm az a csaj és nem is érdekel. Soha nem beszéltem vele, nem is fogok. A fiú viszont a barátom és érdekel, hogy miért viselkedik így!?
2015. júl. 14. 12:01
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Azért viselkedik így, mert be akarja vágni a lompost.
2015. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te vonzódsz a fiúhoz? Ha nem akkor kedvesen mondd meg neki, hogy biztosan rosszul esik ez a barátnőjének,vagy rosszul esne, ha tudna róla, és ezzel téged hoz zavarba. Megemlítheted azt is, hogy ő mit tenne ha a barátnője csinálná ezt egy másik fiúval?

Ha tetszik a srác más a helyzet. Azt nem mondom, hogy nyomulj rá, inkább csak várj amíg el nem rendezi magában, hogy kit is akar. Mert vonzódik hozzád az biztos, de lehet hogy a barátnőjét meg szereti.

20/L

2015. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát olyan nagyon intenzíven mégsem vonzódik hozzád, mert akkor nem a barátnőjével lenne együtt, hanem veled... ezen gondolkozz, kiscsillag. Te csak kúrni kellenél neki, de még arra sem olyan nagyon, mert még ezért sem hagyja el a csaját, hiába kínálgatod neki magad, hiába hagysz neki mindent.
2015. júl. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mit hagyok neki? Minden fiú és lány barátom megpuszil, megölel. Ez teljesen természetes. Én szinte alig szoktam pár ember, elég távolságtartó vagyok. Őt pl. soha nem pusziltam meg, és nem is fogom. Van kit puszilgatnom. Egy szóval se írtam, hogy nekem ő kellene.


Mellesleg, nem jönnék össze olyannal, aki elhagyja miattam a párját. Arról meg nem tehetek, mert sokszori eset, hogy csorgatja a nyálát utánam egy olyan pasi, akinek kapcsolata van. Biztos odáig vannak egymásért. Nem irigylem azokat, akik f*snak otthagyni a csajukat bizonyos okoknál fogva. De valakinek a sz#r is becses. Magánügyük.


Attól kiscsillag, hogy te az hiszed az a boldogság, hogy beérik veled, gondolatban meg már réges rég mást d#gna a pasid/mással d#gna a csajod, ez nem túl örvendetes dolog. Vigaszdíjas. ;)

2015. júl. 15. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!