Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetségse, hogy egy hiresebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetségse, hogy egy hiresebb ember az interneten keressen barátnőt?

Figyelt kérdés
Más országból, zenész, nem mutatja magát ezért gyanús de a hangja, hangsulya, nevetese pont fix olyan mint az emlitett személynek.
2016. márc. 28. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Elég furcsának hangzik.

Ki az illető?

2016. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
egy bolgar enekes
2016. márc. 28. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor feltételezem, hogy kevésbé ismert, és maximum az országában elismert, így esetleg arra tudok gondolni, hogy nem vágyik arra, hogy valaki csak a hírnevéért szeresse.
2016. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az orszagaban ismert, azt mondja, hogy arra vagyik hogy a szivét ejtsék rabul, es hogy aki nőkkel korbe van véve azok csak fizetett nők, akikre nem vágyik... nem tudom, az idobeosztasa pont olyan hogy hihető hogy zenével foglalkozik, de szerintem nagyon jóképű..hihetetlen számomra
2016. márc. 28. 20:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez több, mint gyanús.
2016. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, nem egy ilyen eset volt már.

Amúgy nem biztos, hogy ő. Én éppen ma a Blahánál láttam egy elég túlsúlyos nőt, és hangja, hangszín, hangsúly, stílus, totál olyan volt, mint a Falusi Marianné.

2016. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem kizárt, bár furcsának tartom, hogy személyes ismerkedéssel nem talál barátnőt. Az igaz mondjuk, hogy nem lehet valami rengeteg szabadideje erre, koncerten meg bulikban pedig igenis el tudom képzelni, hogy a csajok 95%-a legalább valamilyen szinten a pénzére hajtson, vagy a hírneve árnyékára. Vagy elvakult rajongó, aki abba szerelmes, akinek a média mutatja, és nem abba, aki ő valójában.

Azért vigyázz, mert engem pl. kétszer is bejelöltek álfacebookon egy török énekes (Tarkan) nevével, de hamar lebuktak, mert az egyik totál nem beszélt angolul (ő egész jól beszél), és olyan képeket küldött, amiket elsők között dobott ki a google és pár nappal azelőtt ugyanazokat posztolták az egyik rajongói oldalán is, mikor friss képet kértem, egy újabb ilyet küldött, és minden áron a puncimról akart képet, mikor pedig magyarul beolvastam neki, jó cifrán, letiltott. Hál' isten mert így megspórolta nekem a fáradságot, hogy én tiltsam. A másikat megkérdeztem miért jelölt be, fél napig nem írt vissza, pedig látta, őt én tiltottam.

De ha a hangja stimmel, és esetleg tud egy-két friss képet is küldeni, akkor akár még ő is lehet. Ki tudja. Ha ő az, és bejöttök egymásnak, mázlid van. Ha nem, hát ez van... de abból amit írtál, akár még szerencséd is lehet. Előfordul, hogy ismert emberek is próbálkoznak netes társkereséssel. Ha már addig juttok, kérj pár személyes infót, vagy lehet magától is elejt ezt-azt, és akkor kiderül.

De mondd csak, neked önmagáért tetszik?

21n

2016. márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, érdekesek..fotot kertem, de azt mondta, h csak olyat keszi amit egybol ki is posztolhat es hogy megfogom ismerni ot.. na de erdekes.
2016. márc. 28. 21:53
 9/10 A kérdező kommentje:
nekem nem szamit a penz a hirnev, edi mosolya van ha tenyleg ő, meg tetszik ahogy beszél, de ha nem ő az es te mast vizualizaltal el, akkor annak mar fuccs..ha hires lennék biztos én se kuldenek fotot, videot. Meg gondolom egesz mas a cicababak es a valodi nok, de biztos vannak ilyen tarkan esetek..
2016. márc. 28. 22:00
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
nagyon naiv lehetsz, és nagyon kamuszagú ez az egész.
2016. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!