Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire életképtelen ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire életképtelen ember nincs, ugye? 23l

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot. Egy nap leszólított. Közvetlen, barátságos volt. Akkor még nem is foglalkoztam vele. Aztán szimpatikus lett. Felvettem facebookon, ott is csevegtünk, meg személyesen is. Miután felvettem, az volt az első, hogy megnézzem, van-e valakije. Semmi kép, semmi infó nem volt. Illetve ő se beszélt arról, hogy lenne. Egyik nap, ahogy beszélgettünk, kérdezte, hogy mit csinálok. Visszakérdeztem: és te? A válasza: A barátnőmhöz indulok nemsokára... meglepett, kicsit rosszul is esett, de elfogadtam.


Ennek ellenére mindig is közeledett. Folyton célozgatott, flörtölt, cukkolódott. Barátok lettünk. Sok mindent megbeszéltünk. nem egyszer tudatta velem, ha nem lenne kapcsolata, akkor ez+meg az lenne. Illetve, hogy ő sokszor elképzelte már velem...Jó lenne velem... Önmagával dillemázott, vitatkozott. Jó lenne, de nem lehet... DE ő szeretné, én szeretném? Szóval ment az állandó adok-kapok.


Furcsállottam az egészet, de nem mentem bele az erről való csevejbe, kényelmetlen lett volna. Egy ideje panaszkodott is nekem, hogy nem jó a kapcsolata, meg, hogy velem jó lenne, mert én olyan más vagyok. Egy olyan emberre lenen szüksége, mint én. Vannak komoly hiányosságok a kapcsolatában. Látszik, hogy nem boldog. Búval b**zott ábrázattal jár s kel, pedig ő pont egy vigyori srác mosolyog.


Nem tagadom, megfordult a fejembe, ha szingli lenne,akár össze is jönnék vele. Persze ő erről mit sem tud. Nem is fog.


Szerintetek kamuzik? Mármint látni, hogy valami baja van, mert a haverjai is észrevették, de csak együtt vannak. Láttam őket a minap is együtt, meg azelőtt. ha olyan sz-r lenne, szakított volna. Nem lehet senki ennyire 'töketlen.'



Ha úgysem szakít, akkor mi értelme van nekem sorolnia bármit is?


Több, mint egy éve ez van, nem hinném, hogy a szex miatt, mert az nem játszik. Mármint szeretné, nagyon is, de úgysem lesz semmi.


Mellesleg féltékeny is úgy vettem észre. Undok, flegma is. Be van savanyodva...


Mi a fene értelme van ennek az egésznek, ha úgyse szakít, csak szex meg kicsukva?


Élvezi a sóvárgást?


2015. nov. 30. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elég sok balhere pasi van és ő is azok táborát erősíti,már bocs.Legalábbis ha igaz,így van.
2015. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A barátnője mellett más csajoknál próbálkozik. Jó vagy te neki ott talonban. :D
2015. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus kapcsolatfüggő hülyegyerek. Addig nem akarja otthagyni a barátnőjét, amíg nem tuti a következő kapcsolat. Nem mer egyedül lenni. Nyominger, szerintem te sem akarsz ilyen töketlen idiótával együtt lenni. 23/N
2015. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Anno igen, akartam, már nem. Nagy vagyok anyapótlék...
2015. nov. 30. 16:49
 5/14 A kérdező kommentje:
*Nem vagyok
2015. nov. 30. 16:50
 6/14 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy melletted pontosan ugyanezt csinalna?


Nem tudom, hogy erdekelhet egyaltalan egy ilyen gerinctelen alak.

2015. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Növeli az önbizalmát veled.
2015. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 opened paradise ***** válasza:
Vagy azt várja,hogy lássa lenne nálad esélye,mert addig nem szakít,nem akar egyedül lenni.
2015. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem engedi el az egyik fát, míg nem kapaszkodott bele a (egy) másikba? Felemelő stílus...
2015. nov. 30. 17:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem akarsz te semmit egy ilyen anyámasszony katonájától.
2015. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!