Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket mennyire érint furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire érint furcsán férfiként, ha úgymond a nő tartana el?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy ő keres jobban, esetleg olyan családból származik, ami eléggé jómódú.


Megismerkedtem egy lánnyal néhány hónapja, akivel kicsit kezd már komolyabbra fordulni, viszont ez az egyetlen dolog számomra kicsit nehezebben emészthető, pláne ha szépen lassan az összeköltözés terveződik. Ki hogy van ezzel?

23/N, 26/F


2015. okt. 22. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Mi zavar? Hogy vesz neked ajandekot, amit Te nem tudnal megvenni? nOrulj neki es legyel boldog! Ne agyalj hulyesegeken. Ettol Te nem leszel rossz pasi. Erezd, hogy ertekel es szeret. Majd irigykednek a korulotted levo pasik. N
2015. okt. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Nő vagyok, de nálunk is ez a helyzet. Engem nem zavar egyáltalán. Azt sajnálom egyedül, hogy keveset mozdulunk ki szórakozni, de ő akar mindent fizetni, így inkább nem is keresek programokat.

Őt is az összeköltözésnél kezdte el zavarni, de leültem vele megbeszélni, hogy én hogy látom a helyzetünk és ezzel meg is nyugtattam.

22/L

2015. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Elnezest, most latom, hogy ferfiaktol kerdezted kifejezetten.
2015. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, az elején biztos furcsa lenne, hozzá kéne szoknom a gondolathoz. De azt hiszem ez nem jelenthet akadályt két ember között, akik szeretik egymást. Elvégre nem lakótársak lesztek, hogy mindenki fizeti a maga részét és úgy gazdálkodik ahogy tud.
2015. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem. köszi mindenkinek. akkor én is próbálom leküzdeni magamban ezt az érzést. :)
2015. okt. 22. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!