Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiként komoly kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként komoly kapcsolatot találni nehezebb mint nőként!?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok. Kiegyensúlyozott egzisztenciával, értelmes, célorientált élettel. Komoly kapcsolatot keresek, mégis azok találnak meg akik vagy már az első randin unalmassá válnak mert sablon "tucat" dumákat nyomnak nekem, vagy olyanok akik alkalmatlanok bármilyen szinten arra, hogy tervezzek velük (céltalan, semmirekellő, vagy épp élettelen emberek).


Én keresek rossz helyen, vagy most ez egy generációs probléma? :D Eltűntek azok a lányok, akik a korombeli, még hódítani szerető/akaró férfiakat keresik?


26F BP



2015. dec. 9. 10:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
12%
En is hasonlo szituaciokat elek meg nokent, csak en tudom, hogy ez azert van mert van gyerekem. Szoval a realotas talajan maradok ugy dontottem, es lazabbra vettem az igenyeimet a kapcsolat milyenseget illetoen.
2015. dec. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiszem, hogy a nőknek könnyebb lenne. De azt sem, hogy ennyire vészes a helyzet, mint felvázoltad. Ismerkedni kell, nem pánikolni, hogy nem találsz senki normálisat.
2015. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Kedves Kettes!


Látsz pánikot a soraimban? :D Mert hidd el nem volt pánik, csak "egy szimpla kérdés" ...


Köszi a választ !:)

2015. dec. 9. 12:07
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Nőként én is ezt tapasztaltam. Pár hónapig társkeresőztem, most pihentetem kicsit a dolgot.


A többség azt mondja komoly kapcsolatot akar, de közben mégis több lánnyal randizgat,zűrös,hazudik,vagy csak simán önállótlan. 27 - 35 éves korosztályban keresgéltem,a csúcs az a pasi volt, aki a 2. randin már eltervezte hogy fogom én eladni a lakásomat hogy majd az árából vegyünk egy 'közös' lakást abban az utcában ahol az anyukája is lakik.

:D :D


Szóval a másik oldalról sem egyszerű a helyzet. :) Utólag azért viccesek ezek a sztorik még ha az adott pillanatban eléggé is keseredsz tőlük.

2015. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Ha intellektuálisan vannak igények,akkor nehéz mindkét nemnek.
2015. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
17%
Igen, sokkal nehezebb. Eleve nagyon kevés nő létezik, aki alkalmas komoly kapcsolatra, és az a kevés is mind foglalt.
2015. dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egy kapcsolat egyik oldala férfi,a másik nő és csak akkor áll össze egy komoly kapcsolatot kereső valakivel, ha a másik is komolyan gondolja, így nem, ugyanannyi az esélyük. :D
2016. jan. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%

Őszintén, én nagyon szeretem a határozott, hódító férfiakat, akik Érzelemből hódítanak, nem pedig szexuális vágy szempontból, vagy azért, mert a rokonok+haverok tolják a szitut - ok, bízom benne, hogy most nem ez a helyzet.

Akármilyen határozott is egy férfi, az, hogy az első randikon (többes számban), sőt akár az első 6 hónapban azt felületesen eldöntse rólam, hogy én "céltalan, semmirekellő" vagyok, azt tartom rendkívül gusztustalannak, legyen szó bármilyen határozottságról. Senki rólam ne alkosson ilyen olcsó véleményeket, ameddig nem tudja mit tettem le az asztalra szakmailag és magánéletben egyaránt.

Ha én elfogadom a másikat a hibáival együtt, amelyeket tökéletesen látok, akkor hasonló toleranciát, türelmet, kedvességet, figyelmet (stb.) várok el.

Ha komoly nőt akarsz magadnak, mindegyik így gondolkodik.

2016. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőnek is nehéz szerintem. Nekem volt olyan randim,amire a pasi egyszerűen elfelejtett eljönni, amikor felhívtam azt mondta, hogy az unokaöcséivel játszik, de csak várjak még nyugodtan, mindjárt elkészül és elindul. Ott álltam, mint egy hülye, aztán mikor felhívtam, hogy nem várok tovább még ő volt megsértődve. Volt aki nem jelentkezett és volt aki azt mondta nem tud dönteni. Az önbizalmam a padlón van. Szerintem a tökéletes nőt keresik a férfiak és ha az ember nem az, csak egy egyszerű nő, azt úgysem fogják szeretni soha, legfeljebb kihasználják. Nem beszélve arról, hogy én bennem meg lett volna a hajlandóság, hogy elnézzem és elfogadjam a külső vagy belső hibáikat, de ez fordítva sosem volt így.
2016. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

#7: Nagyon jó logikai következtetés :D



#8: Osztom a véleményed bár azt érzem hogy kicsit félre értettél. Én nem bélyegzek meg senkit az első randi után :D sőt a második után sem. A feltevésem arra irányult, hogy van akivel leülsz beszélgetni és érzed hogy sodródik az életben és nem is akar tenni az ellen hogy ez változzon. Mivel én alapvetően más szemléletet képviselek, ezért ez nekem nem jön be. Ennyi :) Ez egyéni döntése mindenkinek hogy milyen párt keres magának. Amit írsz érthető, csak ne kerekítsük ki belőle azt hogy én 1 randi után eldöntöm hogy : "te sz@..r vagy" :D Mert nem így van :)


# 9: Nehéz erre válaszolni, siránkozni nem akarok... de engedd meg egy picit: hidd el férfiként is egy nagy futószalagon fekszik a testünk :) Épp annyira működik a szelektálás ezen az oldalon is. Én is lettem már felültetve de hidd el ezek az apró csalódások inkább erősítenek mintsem letörnek :) Tudod legalább hogy "kit nem" keresel ;) Fel a fejjel, vannak még értelmes pasik is, csak lehet még nem jött el :)))

2016. jan. 7. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!