Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiként komoly kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként komoly kapcsolatot találni nehezebb mint nőként!?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok. Kiegyensúlyozott egzisztenciával, értelmes, célorientált élettel. Komoly kapcsolatot keresek, mégis azok találnak meg akik vagy már az első randin unalmassá válnak mert sablon "tucat" dumákat nyomnak nekem, vagy olyanok akik alkalmatlanok bármilyen szinten arra, hogy tervezzek velük (céltalan, semmirekellő, vagy épp élettelen emberek).


Én keresek rossz helyen, vagy most ez egy generációs probléma? :D Eltűntek azok a lányok, akik a korombeli, még hódítani szerető/akaró férfiakat keresik?


26F BP



2015. dec. 9. 10:10
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

18-19.: az nem tudom ki volt, de én nem írtam neked :O mellesleg köszönöm a válaszodat , értékelem :)


20: Úgy néz ki igen, vagyis itt vagyok létezem :)

2016. jún. 9. 18:01
 22/28 Titusztitusz ***** válasza:
85%
Szerintem nőként sokkal de sokkal nehezebb MEGFELELŐ PARTNERT TALÁLNI...Nemcsak komoly kapcsolatot,de "komolytalant" is...Ugyanis könnyen megfigyelhető jelenség az a mai világban,hogy CSINOS,OKOS-MAGÁRA IGÉNYES NŐT nagy-nagy erőfeszítéssel még találhat egy férfiember,nade HELYES,JÓKIÁLLÁSU,MAGÁRA IGÉNYES FÉRFIT már szinte lehetetlen találni manapság a nőknek...
2016. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Látod mégsem kapkodnak azért aki normális volna :D
2016. júl. 7. 15:58
 24/28 Titusztitusz ***** válasza:
82%
Azért egy kicsit fogalmazzunk óvatosabban,kérdező...AZ,hogy TE "normális férfinek" tartod magadat, attol még korántsem biztos az, hogy a nőcik is ilyennek látnak...VALAMI OKA csak lehet annak hogy kerülnek a nők...Egészen biztosan van valami olyan ok, amit te nem, de ők észrevesznek rögtön......
2016. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Jéézusom! :D inkább hagyjuk! :D

Kösz!

2016. júl. 7. 17:05
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Nos, 3 év után sikerült találni valakit?
2018. jún. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Fura, a kérdés előre sorolása azt hittem manuális és nem automatikus...erre jön az email hogy válaszolt valaki :D


Igen sikerült, együtt voltunk jó ideig, de véget ért egyéb okokból :) Sokat változott azóta nálam is a helyzet, de köszönöm a kérdést!

2018. jún. 6. 09:54
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Igen, sokkal nehezebb, mivel normális nő alig van, és az a kevés is mind foglalt. Normális férfiből sokkal több van.
2018. dec. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!