Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell randin ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell randin ilyen bunkón viselkednie egy nőnek, amikor csak férfiként közeledek felé?

Figyelt kérdés
Neten megismertem egy nőt, nagyon szimpi volt megvolt a kémia meg minden, ezért simogatni ölelgetni kezdtem, de csókot még nem adtam. Erre elővett a táskájából egy ilyen görcsoldót (nospa) És adott nekem belőle egyet hogy hátha kangörcsre is jó lesz.
2016. jún. 16. 13:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit letámadhattad.
2016. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

:D :D

Nem semmi egy nő lehet, az biztos. :D


Amúgy szerintem ő is azt gondolja rólad, hogy bunkó vagy..., erről ennyit!


(nem mindenki szereti, ha első randin már ekkora a "bizalmaskodás".)

2016. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha első randik egyikén taperoltad le, akkor min csodàlkozol? Úgy kezelte a szituàciót, hogy érzékeld: nem jó úton haladsz.


Én is szedtem le egy pasi kezét magamról randin, mert zavart a nyomulàsa. Többször is, mert elsőre nem sikerült felfogni, hogy a nem az nem.

2016. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Óriási troll a csaj, nekem kéne :D
2016. jún. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd a pichába, komolyan, vannak bőven nem frigid nők is.
2016. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

:D meg sem erdemled!


Olyan ritka egy lany humorerzekkel! Ez hatalmas, te meg nem vetted a lapot!

Szegyen read!

2016. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Én mondtam volna, hogy inkább én adnék neki egy kék pirulát, úgy mindketten jobban járunk végül...
2016. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól csinálta. Ha csak szexpartnert keresel, akkor jelezd már a személyes találkozó előtt! Ha meg nem, akkor ne viselkedj úgy, mint aki igen. Első randin mér' kell taperolni? Szerintem te voltál - elsőként - bunkó, csak nem tűnt fel.
2016. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, első pár randi valamelyikén történt, szóval túlságosan letámadtad. Jól tette, és ettől még nem frigid, hogy nem bújtok össze egyből. :-) Köszi az ötletet, legközelebb én is fogom alkalmazni, ha ilyen tolakodó alakkal futok össze. :-)
2016. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem fogják fel a pasik, hogy nem mindenki szereti ezt az első randin való dörgölőzést?

Jó hogy nem ugrottál rá egyből...

Nekem is sok lett volna ez az első alkalommal és én is hozzád vágtam volna egy görcsoldót.

2016. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!