Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikus vagyok. Első randi hol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok. Első randi hol?

Figyelt kérdés

Leszbikus vagyok. Megismerkedtem egy internetes társkereső oldalon egy lánnyal.

Szivesen elhivnám randira.

Csak nem tudom hova hivjam el.

Romantikus alkat ő is meg én is.

Szerintetek melyik a legjobb hely első randinak?

Ti vinnétek valami kis ajándékot? PL: Rózsa, csoki, stb.

Köszönöm a válaszokat elöre is.


2010. ápr. 10. 19:00
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
hogy vagytok?
2010. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
90%

04-10 19:08


Az igaz tényleg, hogy aki divatból ilyen, az undorító, de azért a fejedhez kaphatnál és nézhetnéd józan paraszti ésszel is a világot.

Azért, mert te a beszűkült katolikus (vagy kaotikus?) látásképeddel szemléled ezeket az embereket, attól még ők is ugyanolyan emberek, mint te.

Ez nem fogyatékosság, ez ugyanolyan dolog, mintha valaki egy ellenkező nemű személlyel járna.

Amúgy ha már Biblia meg minden... Nekem is közöm van valamelyest ezekhez, mert református vagyok, de el kell, hogy mondjam, hogy a Biblia rengeteg évvel ezelőtt íródott és hogy az akkori társadalmi normák ésatöbbi ésatöbbi tette olyanná, amilyen. Sajnálom, hogy nem értelmezed és nem teszed rugalmassá az anyagot és a tudást, amit a könyv feldolgoz.

Pedig hidd el, pont az ilyen szenilis embereknek kellene felkapni a fejüket és rávetíteni mindent erre a korra.

Ha már hiszel ezekben, légy oly szíves, ezt lebegtesd a szemed előtt, még mielőtt, bármivel is ócsárolod a magadfajta EMBEREKET!


(Bocs az OFFért, de lenne még itt egy kis ajándék:

Nézd már meg, hogy a katolikus papok mennyi szerencsétlen gyereket rontottak meg... A cölibátus sajna szintúgy nem divat, mert mint ahogy azt látjuk, már ők sem tudják tartani a farkukat. Így higgy a katolikus egyházban, szivi!)

2010. szept. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!