Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikus csajok, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus csajok, nektek milyen egy tökéletes randi? Böv. Lennt.

Figyelt kérdés

Csak azért vagyok pont rájuk kiváncsiak mert gondolom nem szivesen mennek olyan helyre ahol (vagyis nem nagyon lehet kikerülni), hogy esetleg olyan helyre mentek ahol pár eber akár be is szolhat, mert mondjuk látják hogy két csaj randizik...vagy nem tudom ilyen mennyire gyakori...nem vagyok jártas a homoszexuális életbe, CSAK KIVÁNCSI VAGYOK!!!, Nem vagyok homoszexuális!!!

Köszönöm a normális válaszokat!


2011. jan. 6. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
A melegek sehol sem engedhetik el magukat mint a heterók (kézfogás, csókolózás), csak egy melegbárban vagy egy melegbarát kávézóban.
2011. jan. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
Hát szerintem ez nincs így.Mi a barátnőmmel igenis elengedjük magunkat.Fogom a kezét az utcán, és meg is csókolom, ha épen úgy tartja kedvem.Persze azért nem provokatívan vagy ilyesmi.Mivel mi fiatalok(19) vagyunk nincs túl nagy tapasztalatom a puccos éttermek terén, hogy ott hogyan reagálnának, de ahova mi járunk ott nem szokott probléma lenni ebből.Mi inkább ilyen lazulósabb, romkocsma filinges helyekre (Filter, Tűzraktér, Gödör stb, Corvintető, Dürer)járunk, szóval ezeken a helyeken nem para.
2011. jan. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!