Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikus vagyok. Első randi hol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok. Első randi hol?

Figyelt kérdés

Leszbikus vagyok. Megismerkedtem egy internetes társkereső oldalon egy lánnyal.

Szivesen elhivnám randira.

Csak nem tudom hova hivjam el.

Romantikus alkat ő is meg én is.

Szerintetek melyik a legjobb hely első randinak?

Ti vinnétek valami kis ajándékot? PL: Rózsa, csoki, stb.

Köszönöm a válaszokat elöre is.


2010. ápr. 10. 19:00
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
66%
fúúhha... Hát így most nehéz. Azt hiszem a melegeknél az a "férfi" szerep, aki elhívja az illetőt, tehát vinned kéne valamit. Vigyél csokit, vagy valami hasonlót. :) Ha pedig romantikus alkatok vagytok, akkor rózsa is jó. ;)
2010. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem szegyelheted magad! Meg van keped ilyet kiirni...Isten az embert ferfiva es nove teremtette, csak a mai tarsadalom es a sok huje reklam rontja el egyesek eszet es foleg a lelket. Oszinten csak sajnalni tudlak.
2010. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Szerintem egy jó kis kávézó a legideálisabb hely. Kényelmes is, beszélgetni is lehet.

Így elsőre nem vinnék ajándékot, mert zavarna az, hogy még nem ismerem. Mármint személyesen.

2010. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem kávézó, meg sétáljatok is, egyhelyben lenni az néha kicsit erőltetett, ha van valami program könnyebb megismerni a másikat.


Off:

A 19:08asnak abban igaza van, hogy aki divatból ilyen, az undorító.

De van aki egyszerűen csak a saját neméhez vonzódik, és nem tud vele mit kezdeni. Azokat nem kéne cs.sztetni.

2010. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
93%

Én egy romantikus parkba vinném a lányt, vagy egy kávézóba. Ha vinnék neki valamit, akkor az egy apró ajándék lenne, vagy egy szál virág.

17/L

2010. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
majd írd meg, hogy sikerült
2010. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
80%

ma 19:08

katolikus fundamentalista barom...ezzel a szöveggel ne nagyon próbálkozz már a huszonegyedik században. Ha Isten teremtette tényleg a nőket és a férfiakat, biztos belekalkulálta a génmásolásnál fellépő hibákat (vagy elromlott a varázspálcája), aminek a következménye a homoszexualitás, tehát nem a környezettől lesznek ilyenek...!

2010. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
76%
miből gondolod, hogy katolikus?
2010. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
85%
nemértem mi a bajotok a leszbikkel ha nekik ez jó hát csinálják nemhiszem h bárkit is tényleg zavarna h ők mit csinálnak de nekem a bi lányok jönnek be x) (F)
2010. ápr. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
81%

Onnan, 20:40, hogy a katolikusok ilyen zárkozott elméjűek és bunkók . Tudom, mert én is katolikus vagyok xDDDD


De engem aztán tényleg nem kötne semmi ehez a valláshoz, ha nem ennek kereszteltek volna, lehet, hogy miután betöltöm a 18at átis keresztelkedek.


Undoritó, hogy valaki azt képzeli magáról, hogy belemászhat a másik életébe és birálni tudja azt. Leszb()ikus, bu()zi, na és ? Melyik a bunkóbb, kérdem én : aki harcol az ár ellen vagy aki engedi, hogy az ár magával vigye ? Gyengébbek kedvéért : mit ér egy olyan élet, amelyben lehet, hogy örökre harcolunk egy olyasmi ellen, ami rendithetetlenül bennünk van és ami nem is rossz mellesleg ? Igy nem lehet fejlődni, de azzal igen, hogy mindenki úgy él, ahogy az érzelmei akarják s amerre az ár viszi


Kedves Kérdező ! Én vinnék egy kis ajándékot, csoki jó ötlet lenne és sztem is valami kávézóba üljetek be, de romantikus hangulat legyen s lehetőleg nem egy füstös, alkoholszagos helyiség


Sok sikert kivánok neked !

2010. ápr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!