Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikus vagyok. Első randi hol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok. Első randi hol?

Figyelt kérdés

Leszbikus vagyok. Megismerkedtem egy internetes társkereső oldalon egy lánnyal.

Szivesen elhivnám randira.

Csak nem tudom hova hivjam el.

Romantikus alkat ő is meg én is.

Szerintetek melyik a legjobb hely első randinak?

Ti vinnétek valami kis ajándékot? PL: Rózsa, csoki, stb.

Köszönöm a válaszokat elöre is.


2010. ápr. 10. 19:00
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat azoknak akik normálisan tudtak válaszolni.

Nem értem hogy akik elitélik az ilyet az miért nézelödik ilyen témáju kérdésekben. :)

És bocs, hamár itt tartunk, akinek nem tetszik az nem néz oda.

Férfi és nő...ugyanmár, a pasik nem tudják mi kell a nőnek!!!! :D

A divat leszbiket/biszexeket én is utálom!

Miért szégyelném hogy leszbikus vagyok?

Miért Te szégyeled hogy hetero vagy?

Nem? Akkor én miért szégyeljem a hovatartozásomat?


Ti azért nevettek mert én más vagyok, viszont Én azon nevetek hogy Ti mind egyformák vagytok! :D

2010. ápr. 11. 18:02
 12/42 anonim ***** válasza:
79%

én lennék a 00:34-es megint

remélem jól sikerül a randid ;)

semmi ártó szándék, és remélem nem érted félre,de próbáltad már férfival?

csak azt nem értem hogy sokan írnak itt ártó dolgokat hogy nem ismernek téged,szerintem az undoritó amit ők csinálnak-.-

és szerintem is egy szép kávézó egy jó környéken lenne a legjobb hely és csoki esetleg mellé valami kisebb ajándék jó lenne

még egyszer sok szerencsét legyetek boldogak és ne törödjetek vele mit mondanak mások merjetek szabadon gondolkozni!!!!!

2010. ápr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
23%

És lehet gyereked?

Ha egy nő mábrével megtol, abból lesz szerek?

NEM... Férfi+Nő=szaporodás

Férfi+férfi=seggbszás

Nő+Nő=suninyalás...


Most akkor mi szégyenkezzünk?

Isten megteremtette Ádámot a bordájából talán Bélát?

Vagy Annát és Évát vagy mi?:)

2010. ápr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
26%
Ja és vigyél ciánt!
2010. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

Ha Isten nem akart volna ilyen embereket akkor nem teremtett volna!

Ádám és Éva...és akkor mi van?

Ők már az elején az almával elbaszták. :)

Ha nem tudnád a bibliáa is szerepel a leszbikusság, és még a görög isteneknél is volt....akkor mi van?

Egyébként igen Férfi+Nő=Gyerek.

Nekem az a természetes ha Nővel vagyok, neked meg az hogy férfival. Pont.

2010. ápr. 12. 16:31
 16/42 A kérdező kommentje:

23:46!

Igen, probálkoztam pasival is de egyszerüen nem tudják megadni azt amire vágyok, és most nem csak a szexre gondolok.

Egy nőt nem csak az ágyba kell boldoggá tenni.

És sajnos sok férfi erre gondol " ha az ágyban jol megy minden akkor már minden jo!"

2010. ápr. 12. 16:38
 17/42 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező kort irnál? csak hgoy tisztabalegyek hanyeves korodra döntötted el ien határozottan hogy te leszbikus vagy(nem oltani/baszkodni akarlak téleg, pusztan kivancsisag)
2010. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon ügyes vagy


Ezt most komolyan mondom

Állj ki magadért és ne forditsd meg a fejed az olyan rosszindulatú beszólásoknak, amiket pont egy vallásos embertől nem várnánk el


Nincs semmi szégyellnivalód ! Én hetero vagyok, de annyira nyitott az elmém, hogy eltudok képzelni egy normális leszbi kapcsolatot, szerelemmel, szexszel, randikkal , stb. stb. Miért ? Mert minden lehetséges és nincs olyan, hogy mi a jóúton járunk, te pedig a rossz úton


NEM ! Az, hogy kihez vonzódsz keveset nyom a mérlegen ! Az ember nem attól ember, hogy hetero, attól még lehet egy szemét, értéktelen senki, ugyanúgy ahogy egy leszbikus lehet egy sikertarató, független nő, aki még úgy is képes élni, hogy a társadalom elméleti szinten " elitéli "- de amint már mondtam, a társadalom csak egy virtuális " fej ", amire nem kell hallgatni, a társadalmon belül léteznek inteligens emberek, akik képesek elfogadni mindent és nem szánalomból, hanem azért, mert PONT UGYANANNYIT ÉRSZ, mint MI. Legalábbis ennyit biztos érsz. És még lehet többet is

2010. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
92%

Nekem semmi bajom a melegekkel,csak a hülye emberekkel, legyenek azok melegek vagy sem. Ha te kedves kérdező egy lánnyal vagy boldog, akkor légy vele boldog, ezzel semmi gond. (Persze engem is taszít ha két srác smárol, de nem kell odanézni meg foglalkozni velük és kész, magánügy. Két lány persze más tészta, férfiként persze hogy izgatónak találom ésn is :))


Am. szerintem olyan helyre menjetek, ahol nem érhet benneteket semmiféle inzultus. Kávézó jó vagy ilyesmi lenne de lehet, hogy ha a beszélgetésnél több is történik (pl: csók) akkor az ott lévők közt egy vagy több gyengeelméjű elcseszi az egész randit valami beszólással vagy morgolódással...

Szerintem már egész jó idő van egy sétához, valami nyugis környéken, park, folyópart, erdős rész, stb... lényeg hogy kettesben lehettek és senki nem zavarhat...

Remélesm segytettem, ha csak egy kicsit is :)

Sok sikert! (24F)

2010. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
de ezen én is csodálkozom, hogy milyen jól kitudsz állni magadért... Tényleg jó válaszokat adtál meg, és teljesen mindbe igazad van.
2010. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!