Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ha egy nő elmondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nő elmondaná a szexuális traumáját, így reagálnátok?

Figyelt kérdés
Első randin lényegében (viszont hosszúra nyúlt, akár 2-3 klasszikus randit is kitett volna), nem bírtam már tovább a feszültséget magamban, és elmondtam, hogy nemi erőszak áldozata vagyok. Nagyon megkönnyebbültem, ugyanis úgy éreztem így az igazságos, hogy tudja eldönteni, hogy szeretne-e valamit még tőlem, mert ugye minden pasinak fontos a szex, nekem pedig egy kész kínszenvedés, sőt aktus nem is lehetséges. Nagyon jól alakult az este, nagyon jól éreztem magam vele. Keresett is utána, és én is őt, viszont egy beszélgetés alkalmával, amikor a szexről kérdeztem, azt írta, hogy szerinte túlhangsúlyozom a témát, hogy mindig megemlítem az erőszakot, és hogy ő nem szeret és nem tud emberi fájdalmakról beszélni, és úgy érzi lelki szemetesládának használtam. Lefagytam a döbbenettől, hogy ez a véleménye, hogy nem értékelte, hogy milyen súlyos dolgot osztottam meg vele, felvállalva a visszautasítást (amit egyébként megértettem volna). Kissé magam alatt vagyok, gyakorlatilag nem is kell egy ember, ha fájdalmas az élete? Ez lenne a tanulság? Próbálok úgy gondolkodni, hogy egy férfiról van szó, akinek fontos a szex nyilván, és hogy nem kellett volna második találkozáskor ezt elmondani, de minek fussak felesleges köröket? Hadd tudja mivel áll szemben, nem akartam zsákbamacskát árulni. Mi a véleményetek? Amikor elmondtam neki, igaz, hogy lefagyott kicsit, de utána arról kezdett beszélni, hogy lesz valami jó koncert, és menjünk el. Akkor kérdeztem, hogy nem zavarja, amit elmondtam, hogy így is szeretne még találkozni, és azt mondta, hogy igen.

2016. jan. 12. 17:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szia! Átfutottam a válaszokat, irták páran, hogy miért kezdessz új kapcsolatba, gondolom mert testi szerelemre egyelöre nem vagy kész addig lelkileg szeretnél társat, igen fontos egy pasinak a szex de egy nöért képes lennék én várni, azt irod terápiára jársz, akkor gondolom jó lenne valaki aki kéznél lenne ha egyszer mégis ugy érzed egy szeretkezésre kész lennél, valamiért ugy gondolom terápia része lenne ö is. Elsö randin elmondtad jól tetted, utána hogy felhoztad lehet megunta, bár én ha szeretek valakit járok valakivel jobban szeretem tudni mikor milye fáj....
2016. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nem tudta kezelni a helyzetet. És ha ezek után még mindig találkozni akar veled, az azt jelenti, hogy azt sem fogta fel, hogy te nem vagy képes aktusra. Majd leesik neki, hogy ez mit jelent.


Én eléggé szélmalomharcnak érzem így az ismerkedést. Nincs olyan férfi, aki éveket várna rád szex nélkül. Vagy ha van, akkor nem egészséges.

2016. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Találkoztunk, átbeszéltük :) Amíg nem írtam ki a kérdést, nagyon megbántottnak éreztem magam, és soha többet nem szerettem volna vele találkozni. Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt, mert ennek hatására megértettem az ő álláspontját is valamennyire. Ha a sértettségemen nem tudok felül kerekedni, és nem írok rá, valószínűleg most nem lennénk együtt, mert ő tudta, hogy megbántott, és nem mert többet rám írni, elkönyvelt egy "furcsa" lánynak. Nem járunk (még), mert én nem szeretek tervezni, így egyelőre találkozgatunk, és nagyon jól érezzük magunkat együtt :)
2016. jan. 18. 11:48
 24/24 anonim ***** válasza:

És azóta mi a helyzet kedves kérdező?


Amúgy kérdésre válaszolva nem így reagálnék és nem ez alapján dönteném el, hogy akarok- e tőle valamit. A szex egy kölcsönös örömszerzési forrás a kapcsolatban, de nem abból áll ki az egész. Egymás lelkét, személyiségét kell szeretni elsősorban. Szerintem. :) 22/F

2017. febr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!