Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ha egy nő elmondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nő elmondaná a szexuális traumáját, így reagálnátok?

Figyelt kérdés
Első randin lényegében (viszont hosszúra nyúlt, akár 2-3 klasszikus randit is kitett volna), nem bírtam már tovább a feszültséget magamban, és elmondtam, hogy nemi erőszak áldozata vagyok. Nagyon megkönnyebbültem, ugyanis úgy éreztem így az igazságos, hogy tudja eldönteni, hogy szeretne-e valamit még tőlem, mert ugye minden pasinak fontos a szex, nekem pedig egy kész kínszenvedés, sőt aktus nem is lehetséges. Nagyon jól alakult az este, nagyon jól éreztem magam vele. Keresett is utána, és én is őt, viszont egy beszélgetés alkalmával, amikor a szexről kérdeztem, azt írta, hogy szerinte túlhangsúlyozom a témát, hogy mindig megemlítem az erőszakot, és hogy ő nem szeret és nem tud emberi fájdalmakról beszélni, és úgy érzi lelki szemetesládának használtam. Lefagytam a döbbenettől, hogy ez a véleménye, hogy nem értékelte, hogy milyen súlyos dolgot osztottam meg vele, felvállalva a visszautasítást (amit egyébként megértettem volna). Kissé magam alatt vagyok, gyakorlatilag nem is kell egy ember, ha fájdalmas az élete? Ez lenne a tanulság? Próbálok úgy gondolkodni, hogy egy férfiról van szó, akinek fontos a szex nyilván, és hogy nem kellett volna második találkozáskor ezt elmondani, de minek fussak felesleges köröket? Hadd tudja mivel áll szemben, nem akartam zsákbamacskát árulni. Mi a véleményetek? Amikor elmondtam neki, igaz, hogy lefagyott kicsit, de utána arról kezdett beszélni, hogy lesz valami jó koncert, és menjünk el. Akkor kérdeztem, hogy nem zavarja, amit elmondtam, hogy így is szeretne még találkozni, és azt mondta, hogy igen.

2016. jan. 12. 17:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Nem, én nem így reagálnék.

Szerintem nem való hozzád, te bevallottál egy r ohadt súlyos dolgot, ami kihatással van a szexualitásodra, ő pedig 0 empátiával kezelte. Túlhangsúlyozod??? Pf.

2016. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
15%
Nem értem hogy mit vártál tőle.Minek neked férfi ha nem akarsz vele szexelni?
2016. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
2. Ez fájt :( Nem hogy nem akarok vele szexelni, hanem nem tudok, úgy értem próbálkoztam évekig egy párkapcsolatban, de egyszerűen nem jöhetett létre az aktus, nagyon fájt nekem. És tudom, hoyg egy pasi nem tud meglenni szex nélkül, ezért mondtam el, mert korrekt embernek tartom magam. De hát akkor szerinted én ne is ismerkedjek?
2016. jan. 12. 17:13
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedhetsz, de úgy igazságos, ha ezt mindenkivel közlöd már a legelején, hogy el tudják dönteni, akarnák-e így a kapcsolatot. Ő is döntött, persze nem úgy, ahogy te remélted, de hát szabad akarat van. Kissé nehezebb eset vagy, ezért nehezebb is lesz találni valakit, aki így el fog fogadni, de bizonyára nem lehetetlen, próbálkozz tovább.
2016. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%

Ez azért nem ilyen egyszerű. Persze szörnyű ami veled történt, de azért nézzük meg a tényeket.

Első randi volt és egyből előjöttél az erőszakkal. Nem jöttél volna elő vele, ha úgy érzed, nem számított volna. Írtad is, hogy nagyon megkönnyebbültél utána.

Majd később a szexről beszélgetettek ahol megint előhozod.


Abban igaza lehet, hogy ő nem a terapeutád és lelki szemetesládának is okkal érezheti magát. Mintha vele akarnád feldolgozni a történteket, na de az ember nem ezért randizik.

Ha most randiznál egy férfival aki azzal jönne a végén, milyen szörnyű dolgok történtek vele eddig és, hogy mennyire megkönnyebbült amikor elmondhatta majd később rendre az ő bajaira terelődne a téma akkor te is úgy éreznéd, hogy csak azért kellesz neki, hogy valakinek ki tudja beszélni magából a dolgokat nem?

(időközben olvastam a válaszod)

Szóval randizol egy férfival (tegyük fel, nem történt erőszak az életedben), ő pedig rád zúdítja 1-2 múltbéli traumáját majd közli, hogy nincs szex ezért meg azért. Te képes lennél komolyan gondolkodni azzal a férfival és normális párkapcsolatban lenni vele?


Erre megvan a megfelelő szakember ami nem egy első randis férfi személye.

2016. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
57%

Hasonló cipőben járok.


Háááát...


A férfiak egy darabig tolerálnak, reménykednek. Aztán ha jön valaki jobb, feladják.


Volt, akivel három évig oltam együtt, és volt köztünk minden, de mire felbátorodtam volna az ágyban ő is lelépett.


Pedig mosok, főzök, takarítok, igyekszem figyelmességgel, korrektséggel kompenzálni.


Amíg egy lányt izgalmasnak tartanak, addig ezt elviselik. De aztán jön, hogy szebbet, jobbat, mást akarnak, és repülünk, mert nem vagyunk elég jók elég adakozók.

2016. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
4. Köszönöm :) Valószínű, hogy nem fogok mostanában ismerkedni ;) Igazából ez a pasi annyira fontos volt, hogy amióta megismerkedtünk, 2 pasit is visszautasítottam, akike gyébként szimpatikusak voltak.
2016. jan. 12. 17:22
 8/24 A kérdező kommentje:
5. De ez nem igaz, hogy vele akarnám feldolgoztatni, mert tudja, hogy terápiára járok. Köszönöm a részletes indoklást, sok mindennel egyetértek. De szerinted nem fair, hogy tudja mivel álljon szemben? Óriási bátorság kellett ehhez, mert én is szerettem volna még találkozni vele, de nem akartam, hogy majd akkor derüljön ki, amikor egy intimebb helyzetben leszünk, és jönne neki a nagy pofáraesés. És hogy miért említettem meg még, hogy fájdalmas (volt) az életem? Nem volt jó ötlet az biztos, de szinte magától jöttek a szavak, valószínűleg azért, mert gyengéden bánt velem, nem tudom.
2016. jan. 12. 17:31
 9/24 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt volt a viselkedésed.
2016. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
48%

Amikor nekem mondta az akkori baratnom, nem igy reagaltam. A legtobb ferfi egyszeruen nem tud egy ilyen dologgal mit kezdeni, elmenekulnek.


"gyakorlatilag nem is kell egy ember, ha fájdalmas az élete?"

Nem errol van szo. De amig, aldozat vagy, jelen idoben addig normalis ferfi nem kezd veled kapcsolatot. Nem a szex miatt, hanem az aldozat szerep miatt. Persze, masok valoszinuleg empatikusabbak lesznek.

Roviden, nem az a baj ami veled tortent, vagy a szex hianya, hanem amit jelenleg csinalsz.

2016. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!