Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy érdekes, zaftos történet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy érdekes, zaftos történet. De vajon hosszú távon jól jövök ki?

Figyelt kérdés

Nos elég fura helyzetbe kerültem. Fotós vagyok, a barátnőm egy gyönyörű nő, nem beszélve a húgáról is. Nos mind a kettő elég bevállalós minden téren, igazi vagány firmák. Még nyáron történt, hogy kedvesem húgát fényképeztem és eléggé rám mászott. el is kezdett orálisan kényeztetni, én férfiból vagyok és nagyon kívánatos nő térdelt előttem. De leállítottam, nem kis lelkierőmbe került...

Nos ez még csak a kezdete, minap egy erotikusabb filmet néztünk kedvesemnél és húga is csatlakozott hozzánk. Ami nem is lenne meglepő, de egy idő után összenéztek és rám másztak. Ilyen orális kényeztetésben szerintem embernek nem volt része. Utána elárulták, hogy hugica kitálalt afférunkról, kedvesem meg elég perverz a dologhoz... Ma pedig azzal keresett meg barátnőm, hogy szeretkezzünk is hármasban. Nemsokára jegyesek leszünk, rámehet a kapcsolatunk? Vagy csak örüljek a szerencsémnek?


2008. szept. 14. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Azt hittem, az lesz a vége a töténetnek, hogy belelógott a kezed a bilibe és felébredtél ebből a szép álomból...

Miért kell ezt a csajt feleségül venni? Feleségnek azért más típusú nőket szoktak választani a pasik...

Én a helyedben "élvezném a helyzetet", amig lehet, utána meg keresnék egy "rendes" csajt, aki tényleg feleségnek való!

Mert mi van, ha holnapután meg egy lóval állít be, hogy mostmár négyesben legyetek? :-))

2008. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanazt javaslom, amit az előttem szóló. Ilyen nőt nem érdemes elvenni.
2008. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

De sok ilyen történetet hallottam már... majd pont a hugát vonná be... na mindegy.

De ha igaz, akkor azt mondanám én is hogy ilyennel nem érdemes komoly kapcsolatot kezdeni. Elég perverz ahhoz is hogy egyszer majd a huga helyett egy pasit vigyen az ágyba neked... akkor lesz csak igazán izgalmas a dolog.

2008. szept. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem örülj a szerencsédnek, élvezd ezt a helyzetet. Ez nőként mondom, és abszolút nem vagyok még biszex sem. Sok párt tudok akiknél az ilyen belefér, sok házaspár eljár svinger klubba stb emelett példás életet élnek ( ezt leszámítva) ha ti ilyenek vagytok hajrá. Arra figyeljetek, hogy a gyereketek azért ezt ne lássa, és tudd, nem ez a normális formája a házastársi kapcsolatnak. Én úgy gondolom, hogy majd ha a hugica is beszerez valami pasit, úgyis vége lesz ennek a kis játéknak, szerintem el fog múlni.
2008. szept. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hát ha vkinek feleségnek a szemüveges barna hajú "szürkeegér" kell, azt csak sajnálni tudom. Pont, h olyat kell választani, aki minden nap izgalmas, és nem csak egy mosógép....
2008. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Te biztos PASI vagy :)))

Hát... egy darabig biztos izgi, de ha sosincs otthon vacsora....? Drága az étterem hosszú távon :)))

2008. okt. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vacsora még hagyján, de néha tiszta gatya is kéne, meg azért jó volna, ha társaságban is meg lehetne vele jelenni,és ne csak addig amíg csukva van a szája.
2008. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

... meg különben is a szemüveges barna hajú nő és a kurva között elég nagy a különbség....

(és én is szemüveges vagyok, meg barna hajú, de szürke az nem vagyok :(( Úgyhogy most halálra sértődtem :)))

2008. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nő vagyok, amúgy. (A szürke egér írója.) Ez a feleségnek való szókapcsolat olyan röhejes. Mellesleg a kérdező szerintem is álmodta az egészet, de ha igaz lenne, akkor miért zavar bárkit is, hogy ők így élnek? Csak a hagyományos a jó? Mindenkinek más a normális. Ha igaz, örüljön neki.

Nem konkrétan értettem a barna hajú szemüvegest. :) Lehet egy szőke/vörös/fekete nagyon szép nő is halál unalmas, ha nem tudja, hogy bánjon a férfiakkal. :)

2010. febr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!