Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú így köszön, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú így köszön, akkor teljesen le van zárva a történet?

Figyelt kérdés

"Csá + a lány vezetékneve " és mosolyog hozzá... Mióta ismerem, most csinálta először ezt.

Fél éve is volt 1-2 hét,amikor csával köszönt...

De arra se reagáltam, mint ahogy erre sem.


Tesója mondta, hogy nana meg szóljak vissza neki, hogy van rendes nevem is... de hát én nem szóltam semmit rá, mintha nem is érdekelne.


Szerintetek mi jön le kívülállóknak/a srácnak ebből?


2011. jan. 11. 13:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Az, hogy még gyerekek vagytok.
2011. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%
Tökéletes válasz 13:42!
2011. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

1.gyerekek vagytok

2.te egy kicsit még bunkó is,mert ha köszönnek illik vissza köszöni,ha mást nem egy HELLO-t oda mondani..

2011. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én vagyok a bunkó, mikor ő meg nem a keresztnevemen szólít?
2011. jan. 11. 13:57
 5/20 anonim ***** válasza:

En csak azt nem ertem, hogy miert nem koszonsz vissza? Elmondtad neki, hogy tetszik es nemet mondott, vagy azert, mert a vezeteknevedet mondta?

Es milyen tortenet van lezarva?

Szamomra ez egy kicsit hianyos, mert nem tudom az elozmenyeket...

2011. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Hát csak azért nem köszöntem vissza,mert a vezetéknevemet mondta...és nem szoktam visszaköszönni ilyen stílusra ösztönösen!Bár most átgondolva,ha viccesen akkor gyorsan én is ilyen stílusban visszaköszönök, akkor veszi a lapot??? Vagy mit gondoltok??? Legközelebb én is köszönjek rá ilyen csával??


Amúgy nem mondtam én semmit neki,hogy tetszik....csak azért kérdeztem, mert akkor ez a csázás azt jelentheti,hogy engem is a többi lány szintjén kezel??Bár eddig úgy tudom csak nekem köszönt csával lányok közül....

2011. jan. 11. 14:35
 7/20 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom.... A fiuknal soha nem lehet tudni. Velem is elofordult mar olyan, hogy egyik nap meg koszont egy srac, masnap meg mintha nem is latna, nem is ismerne...

Es akkor megfogadtam, hogy amit kapok azt adok. Remelem erted...Es nem koszontem neki, mikor eszrevett, majd egy ido utan azt vettem eszre, hogy jo hagosan koszon es akkor se koszontem vissza neki. (ez mellesleg egy olyan fiu volt,a kinek elmondtam, hogy tetszik, de o nem valaszolt) Most pedig szivem szerint nem koszonnek neki, mert engem ennyire fiu meg soha nem bantott meg.....

Egyebkent neked kozombos a fiu?

2011. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ééééédes Istenem... Az, hogy egy fiú hogy köszön neked, majd akkor fog jelenteni valamit, ha azt mondja "szia kedves".

Egyébként akárhogy köszönnek, baromi bunkóságnak tartom, hogy nem köszönsz vissza.

És tényleg, ez nem történés, ne akarj messzemenő következtetéseket levonni ebből.

Gondolom kb. 15 évesek lehettek, és a fiú nagyon menő akart lenni.

2011. jan. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Én még sose köszöntem neki előre....Mikor nem köszönök vissza,akkor velem is ez van,hogy még hangosabban köszön,amúgy is hangos típus...

De én nem fűzök hozzá semmilyen jellegű érzelmeket!Úgyhogy csak kíváncsi vagyok,hogy most miért is kapom ezt?

2011. jan. 11. 14:52
 10/20 A kérdező kommentje:
14.52 Bocsi, de semmi hasznos nem volt számomra a válaszodban.Lehetne,hogy valami mást írj?KÖszi
2011. jan. 11. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!