Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kicsit furcsa történet de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit furcsa történet de gyere be?!

Figyelt kérdés
Úgy kezdődőt ,hogy megismert egy csajt egyik haverom segítségével,vele csak barátság van ,rá egy félévre megismertem a testvérét kibe nagyon beleszerettem ,de az a baj ,hogy neki barátja van egy ideje nem tudom a pontos dátumot de körülbelül két éve vannak együtt,na most elmentünk egy buliba az egész haveri társasággal és hát elégé berúgtunk s kimentünk levegőzni s körülbelül két órát ott kin beszélgettünk,s egyszer csak rám jött ,hogy ki kell pakoljak s elmondtam ,hogy mit érzek iránta,erre odahajoltam és elkezdtünk csókolózni s hát elégé felizgultunk s bementünk a WC-be és hát ott történtek dolgok ...elég sok...s aztán jöttek a többiek s elmentünk s mondta ez nem derülhet ki,de az a baj én nagyon szeretem,utána még találkoztunk de csak úgy ,hogy mindenki ott volt ,s úgy viselkedett mintha semmi sem történt volna ,mondjuk nem szeretné ha kiderülne ,most mit csináljak beszéljek erről vele ,vagy próbálkozzak ?Ja és a barátjával távkapcsolatban élnek kevésszer találkoznak,szóval nem az a felhőtlen a dolog,mi a véleményetek erről az egészről?
2011. jan. 31. 11:31
 1/9 A kérdező kommentje:
És 20f azt kihagytam.
2011. jan. 31. 11:33
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy sajnos nem kellesz annak a lánynak, annak ellenére sem, hogy távkapcsolatban él, és szexelt veled, nem győzted meg - ez van, felejts el!
2011. jan. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogyha valaki ennyire nem tud monogám kapcsolatban élni, akkor ne is éljen távkapcsolatban. Gondolom ki volt éhezve, részeg volt, te ott voltál, tetszettél neki, és ennyi. Nem hinném, hogy többet képzelt a dologba, mint ami történt. Mivel már akkor elmondtad neki, hogy mit érzel, ő meg nem törődve az érzéseiddel ilyen módon kihasznált aznap este, így nem jó a véleményem a leányzóról. Nem csak megcsalta a párját, hanem a te érzéseid sem érdekelték.

Én, ha egyedülálló lennék, és valaki szerelmet vallana, amit én nem éreznék, tuti nem feküdnék le vele, inkább keresnék mást. Szóval semmilyen szempontból nem gyere be(ahogy te is fogalmaztál) a lányka.

2011. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szívem szakad meg mikor látom:(
2011. jan. 31. 11:40
 5/9 A kérdező kommentje:
De most akkor hozzam e fel a témát előtte legalább mert le szeretném zárni ezt az egészet,hogy induljak új lapokkal,mert így aludni sem tudok mindig ö jár a fejembe:(
2011. jan. 31. 11:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem ez a történet veszett úgy. Sőt, sztem nem is volt esélye, hogy valóra váljon, csak egy d*gás volt, és kész.

Ha felemlegeted a lány előtt, akkor vagy bunkózni fog, és elküld a francba, vagy elmenekül a kérdés elől, és nem válaszol, stb. Tudom, hogy szar, de te is bekerültél nála a múlt „apró”, tagadni való „ballépései” közé.

Tényleg sajnálom.

2011. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

12:52

De akkor a legelső szóra ,hogy ment bele hogy átjöjjön hozzám,mondjuk nem egyedül jött s nem is öt hívtam hanem a testvérét de többes számba beszéltem szóval tudhatta ,hogy mi a helyzet...lelkem mélyén tudom ,hogy ez így nem lesz jó de legalább itt megbeszélhetem valakivel ha már élőben senkivel nem tudom,nem szabad beszélnem erről.

2011. jan. 31. 12:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha egy csaj azt akarja, hogy összejöjjetek, akkor megteremti az alkalmat. Nem egyszer, nem kétszer játszottam már el, hogy kepesztettem mint a barom egy lányért, és nem vettem észre, hogy nem engem akar. Próbáltam alkalmat teremteni, de "véletlenül" mindig keresztülhúzta a dogokat. Pl. nem egyedül volt, és a barátnője mindenhova követte 1 méter távból.

Ha akarod beszéld meg vele a dolgokat, nyugodtan, de sok reményt ne táplálj.

(magyarul basszál egy kicsit rá. Néha az a legcélravezetőbb. ha a csaj akar valamit egy kicsit kénytelen lesz kinyitni valamennyire, és lépéskényszerbe kerül. Ha nem akar, akkor meg bukott ügy, és pláne basszál rá.)

Aztán sok sikert :D

2011. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

13:58

köszi szépen szerintem megfogadom a tanácsodat s nem fogok kicsit foglalkozni vele lássuk mi lesz!

2011. jan. 31. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!