Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek kell kezdeményeznie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell kezdeményeznie szerintetek? A férfinak vagy a nőnek? 24n

Figyelt kérdés

Véleményem szerint (amit felesleges cáfolni, mert mindenki okkal gondolja úgy, ahogy) a férfinak kell, HA akar valamit az adott nőtől.


Tudom-tudom, egyenjogúság. De lássuk be, mindig is a férfi udvarolt a nőnek, nem pedig fordítva.


Ha egy férfi kiszemel egy nőt, nincs az a bármi, ami visszafogná abban, hogy lépéseket tegyen meg a nőért.


Az teljesen más, mikor valaki elkönyveli, hogy: "Én úgysem kellek neki, én úgysem kezdeményezek senkinél, várok, hátha jön majd valaki, aki felszed." Tehát teljes mértékben hárít, szedje fel a csaj, ha akarja, mert ő erre nem képes.


Itt az én példám. Már ideje szemmel tartjuk egymást egy sráccal. Az ember azt észreveszi, ha bejön, tetszik valakinek. A sok nézegetés után beleuntam a dologba. Azt gondoltam: "Csak azért néz ennyit, meg köszön, mert tetszem neki."


Na ráírtam... Persze kamuszöveggel/kérdéssel. Kedvesen, aranyosan. Megjegyeztem, hogy milyen rendesnek tűnik nekem, szimpatikus srácnak gondolom. Válaszolt is, cukin, de nem csapta le a labdát... Pedig jó lehetőséget adtam neki (és ezzel persze magamnak is), hogy végre csevegjünk.


Nem tudtam eldönteni, hogy most akkor mi van. Mert továbbra is nézett, figyelt, de akkor, abban a pillanatban, mikor lehetősége lett volna, hogy barátkozzunk, beszélgessünk, nem igazán lépett. De akkor mi a frászt bámul? (nem azért, mert zavar, csak akkor nem értem az egészet)


Pont ezért jutottam erre a következtetésre, hogy nem f*sásról, hanem nem akarásról van szó az esetében.


Olyan nincs, hogy valaki ennyire félénk legyen... Jó, fiatal a srác...


Elvette a kedvemet mindentől... Ha valaki ennyi bámulás után se lép, ugyan mit várjak a többi pasitól?


Vélemények? Jöhet tanács is.


2015. dec. 11. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

"Ha valaki ennyi bámulás után se lép, ugyan mit várjak a többi pasitól?" - Komolyan kepes vagy ebbol az esetbol azt a kovetkeztetest levonni, hogy minden pasi ugyanolyan? Ne mar..


Amugy mar a sokadik kerdesed a temaban, es szvsz nem eri meg ennyit kattogni a teman. Nem jott, be, ez van. Lehet, hogy felreertetted a bamulast es mosolygast, es valojaban nem akar toled semmit, csak simna kedves/mosolygos ember, valakire emlekezteted, latja, hogy szoktad nezni, es figyeli, hogy most is igy van-e.. Annyi oka lehet, nem feltetlenul akar toled valamit. Ha akarna, akkor lepett volna. Persze az is lehet, hogy gyava hozza, de akkor igy jart. Ha mar most zavar, akkor valoszinuleg kesobb sem lenne inyedre, hogy ilyen passziv szemelyiseg, ugyhogy minek torod magad ezen?


Rengeteg olyan ferfi letezik, aki hajlando is, es mer is kezdemenyezni. Jomagam is azon az elven vagyok, hogy ha tetszik valaki, adok ugyan jeleket, de a lepest meghagyom a ferfinak. Viszont ha valaki nem lep, nem fogom magam tul sokaig ragni rajta, nem kellhetek mindenkinek.

2015. dec. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármelyik fél kezdeményezhet. Nő vagyok, és én is kezdeményeztem már. Persze, mikor még kis bátortalan, tapasztalatlan voltam, akkor nem kezdeményeztem, de azóta eltelt pár év és belerázódtam, szóval most már úgy vagyok vele 31 évesen, hogy lényegtelen.
2015. dec. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi is nézegettük csak eleinte egymást a jelenlegi barátommal, aztán bejelöltem de utána már ő írt meg hívott el találkozni. Szerintem akárki megteheti az első lépést... Nem ezen múlik, lesz-e valami a dologból vagy sem.
2015. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
én meg úgy vagyok vele 32 évesen, hogy ha a férfi nem kezdeményez, az rossz indulás. készen állok a programajánlásra, a nagyvonalúságra és gondoskodásra, de tudnom kell, hogy nem egyedül teszem.
2015. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet csak azért nézett, mert te folyamatosan bámultad őt. Nem gondolod?


Valószínűleg nem tetszel neki, fogadd el végre. Nem kell mindennap megkérdezni, attól nem fog a srác véleménye változni.

2015. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, tudom, hogy nem azért nézett, mert én néztem. Az ilyen dolgokat csak a vak nem látja. A kérdés pedig nem egy adott fiúra vonatkozik, csak egy példát hoztam fel.
2015. dec. 11. 18:02
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg baromira mindegy, minél érettebb értelmesebb valaki annál jobban látnia kell, hogy ha nem kép mi lesz belőle vagy ha lép mi következhet.


Már nem olyan a világ mint akárcsak 20 évvel ezelőtt, változtak az emberek, a természetük a viselkedésük az egész világ ergo felesleges jönni azzal, hogy régen hogy volt.

Mert a nők is máshogy viselkedtek és álltak a kapcsolatokhoz.


Ha a nő látja h tetszik a férfinak de az nem mer lépni, attól az a férfi még ugyanúgy lehet igazi férfi, ez egy magánélet ez csak az adott nőről és férfiról szól.

Nem az élet helyzeteiről mikor igazán kijön az h a férfi az férfi, egy kapcsolaton belül már megint teljesen más.

ráadásul az embernek szintén megnő a bátorsága is.

2015. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig lehet valaki enynire félénk.

Nekem meg enyniből nem jönne le, hogy bejövök valakinek.

26F

2015. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 opened paradise ***** válasza:
TE akarsz valamit,ne tőle várd.
2015. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, én is voltam önbizalomhiányos, hála anyai nagyanyámnak is többek között, de én ebből kitörtem, és nem félek hülyét se csinálni magamból nő létemre, és lépni, ha úgy alakul, baromságot is. Nem vagyok egy címlaplány, és bányarém sem, volt már csalódásom és utasítottak is el, de mindez nem fontos. Mert ha akartam valamit, kipuhatoltam és megtettem a lépést, amit gondoltam. És volt, amikor bejött, és most is van, aki előtt hülyét csináltam magamból, és mégsem ástam el magam előtte, sőt, bármi lehet. :-) Mit számít, ki teszi meg az első lépést? Ha nem úgy alakul, ahogy szeretnéd, hát tanulsz belőle, ha meg jól alakul, akkor meg happy end.
2015. dec. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!