Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek melyik jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik jobb választás?

Figyelt kérdés

Nos kettő lány közül nem tudok dönteni... Egyik lány:Barna vállig érő haj, szép arca van, 1 településen lakunk , kicsit fiúsabb, szeret focizni, kicsit keményebb csaj, kicsit komolyabb és az a baj a zenei ízlése nekem nem jön be(Lady gaga meg az ilyen szar divatzenék, én meg Máté Pétert, Fiestát meg ilyesmit hallgatok)... A másik lány: hosszú szőke haja van, szép arca, (de azok a kék szemei nagyon megigéztek :P). tőlem messzebb lakik (tesóm barátnőjének a húga :D) picit hisztisebb, de nem annyira "túl lányos"(szereti a rózsaszínt :D), és vicces lány is (de nem vihogós hülye (már tapasztaltam ilyet 1×)xD)

Szerintetek melyik jobb választás?:DDD

Lassan már 13 leszek(elég lassan), de még 2 csajom volt csak.... -.-


2010. jan. 2. 11:21
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Sztem meg menj ki azt focizzál meg törődj az iskolával.
2010. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Hallod kisfiam menjél vissza matchbox-ozni ilyen felfogással. El tudom képzelni a csajozásaidat, max kézenfogva jártál velük ,meg arcra puszi, ezt is csak 1 hétig. Bátyád is valami nagyon okos lehet(szeritem ő sem több 15-nél), hogy ilyenekkel cseszeget.

Szóval hagyd még a lányokat mert nem vagy hozzájuk elég komoly (fiatalok is vagytok az ilyesmihez).

2010. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Jah nem több 15nél csak 23 :DDD

Hát nem, csajozás hát...volt az, de az is csak tiszta viccek voltak a kis naiv hülyeleányokkal xD

2010. jan. 2. 16:35
 34/34 anonim ***** válasza:
Akkor a bátyád egy hülye paraszt. Nem kell neked még csajozni, ráérsz vele.
2010. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!