Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek melyik jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik jobb választás?

Figyelt kérdés

Nos kettő lány közül nem tudok dönteni... Egyik lány:Barna vállig érő haj, szép arca van, 1 településen lakunk , kicsit fiúsabb, szeret focizni, kicsit keményebb csaj, kicsit komolyabb és az a baj a zenei ízlése nekem nem jön be(Lady gaga meg az ilyen szar divatzenék, én meg Máté Pétert, Fiestát meg ilyesmit hallgatok)... A másik lány: hosszú szőke haja van, szép arca, (de azok a kék szemei nagyon megigéztek :P). tőlem messzebb lakik (tesóm barátnőjének a húga :D) picit hisztisebb, de nem annyira "túl lányos"(szereti a rózsaszínt :D), és vicces lány is (de nem vihogós hülye (már tapasztaltam ilyet 1×)xD)

Szerintetek melyik jobb választás?:DDD

Lassan már 13 leszek(elég lassan), de még 2 csajom volt csak.... -.-


2010. jan. 2. 11:21
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
nem, náluk nem, de azért a Fiestát és Máté Pétert nem ismeri majdnem az egész világ. remélem mindkét csaj hangosan szidja majd a zenei ízlésedet:DDD akkor legalább hagyod az egészet a fenébe. sőt, remélem 15 éves korodig minden csaj szidja majd:D
2010. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Te iszonyú nagy kretén vagy. Már bocs. A Máté Péternek van pár normális száma, de attól még nem ő a világ legjobb zenésze. Mellesleg igen, többen fognak emlékezni a Lady Gagára, mivel az egész világon ismert. Zenétől elvonatkoztatva, emiatt többen fognak rá emlékezni. A matricáiddal nem tudom mit akartál mondani. Mellesleg nem a nemi identitás határozza meg, hogy valaki jó, vagy szar zent csinál, ezért nem tudom az Elton Johnt, hogyan keverted ide.
2010. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Lady Gaga-nak nincs is farka! Ez csak egy reklám fogás volt!
2010. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Bocsi ezt most muszáj. Tény hogy Lady gaga igénytelen zenéket produkál (múltkor barátnőmnél láttam egy klipjét, ahol valami fehér cuccokban vonaglott egy csomó emberke) de Máté Péterről meg a Fiestáról nem igazán hallottam, bár elképzelhető hogy ez a magyar zene átka (a nyelv miatt nem tud érvényesülni). Teljesen felesleges azon vitatkozni hogy melyikük alkotott maradandóbbat, mert le merem fogadni hogy egyikük sem. A Pink Floyd, Led Zeppelin, Beatles kaliberű zenekarok, azok megmaradnak. És hogy kinek volt jó hangja? Freddie Mercurynak, bár ő is alternatív nemi irányultságú volt (magyarul homár).
2010. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

AZ ilyen sztárokra is csak akkor szállnak rá ha történik velük valaki. Én azt mondom Magyarország legnagyobb zenésze Máté Péter volt...Lady Gaga olyan szinten nem zavarna h hallgatja a csaj néha, de ha egész nap ott bömböl egy folytába 1 rohadt zenéje amit a TVtől a net reklámokig mindenhol hallok kicsit idegesítő...Én nem zenei ízlés miatt vélasztok csajt pl egyik a volt csajom Hannah Montana.t hallgattam...Játszottam neki a jófiút, hogy énis bírom magamba meg mondtam h "kapcsold ki wazze" :D

DE msot a zenével hagyjatok télleg, a 2 csajra mondjatok véleményt...

2010. jan. 2. 12:11
 26/34 A kérdező kommentje:
De ténlyeg a zenét hagyja mindenki most a francba, csak a csajokról írjatok másról nem!!!!
2010. jan. 2. 12:30
 27/34 Thurston ***** válasza:

Ez jó nagy hülyeség hallod, hogy a Fiesta maga csinálja a zenéjét. Ki a szar csinálná? Mellesleg Lady Gaga is maga csinálja. Ne gondold már, hogy egy számítógép magától összerakja azt a zenét. Nem kis zenei előképzettségre volt szüksége egy-egy dala összerakásához, amiket SZINTETIZÁTORRAL csinált meg. (Ha megnézed youtubeon, láthatod, hogy elég jól tud zongorázni.)

Ettől függetlenül ő is szarz enét csinál, meg a Fiesta is. De ha választanom kéne, inkább az előzőt választanám. :P

2010. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

mit akarsz te, még azt sem érted, miért nem a lányokról írunk... de akkor elmagyarázom neked.


neten, hiába írsz le egy jellemzést egy lányól, akár orrhajlásszögre pontosan, senki nem fogja tudni neked megmondani, szép e vagy sem, jó e neked, vagy sem, vagy hogy kit válassz.és pont emiatt mindenki inkább a te éretlen kreténségeddel foglalkozik, amit leírtál a zenével kapcsolatban.

2010. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Homoszexulítás kezdődő jeleit vélem felfedezni benned :)
2010. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Cicabogár, és mi van, ha a csajoknak meg a Fiesta nem tetszik majd? :)
2010. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!