Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyikőjük a jobb választás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőjük a jobb választás?

Figyelt kérdés
Nos.. volt itt már pár kérdésem.. vagyis ennek a kérdésnek az előzményei. A volt barátommal 10 hónapig voltunk együtt, én szakítottam vele mert nem törődött velem, nem hívott, nem keresett.. távkapcsolat volt, kevés volt a találkozás sajnos.. Nagyon szerettem, sőt imádtam, és ez volt a rossz, mert gondolom megszokta azt, hogy mindig ugrálok utána.. És most újra össze szeretne velem jönni, ígérget, hogy majd javít azokon amiket elrontott. De viszont belépett az életembe egy 18 éves srác, akit kb 1 hónapja ismerek, és írtóra vonz, és mintha már szerelmes is lennék belé.. Ilyen sosem volt, hogy ilyen hamar szerelembe essek, ugyanis nem vagyok olyan típus, hogy hamar szerelembe essek, de Ő valahogy más... Van benne valami.. Össze szeretne jönni velem és én is vele, de még nemtudom biztosra, hogy a 18 éves srácot válasszam-e... És még ő is kicsit bizonytalan.. És kicsit hiányzik a volt barátom.. Boldogok voltunk együtt, viszont az elmúlt 5 hónap szörnyű volt.. számomra.. Mellesleg a 18 éves srác helybeli, találkoztunk is már elégsokszor, nagyon vonzó személyiség, elvarázsolt.. Ti mit gondoltok? Jól tenném ha a 18 éves sráccal összejönnék?
2010. máj. 14. 20:18
 1/9 A kérdező kommentje:

jah és én 15/L vagyok, a srác ugyebár 18/F a volt barátom 16/F

és itt az előző kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

ezt még azelőtt tettem fel, hogy szakítottam vele

2010. máj. 14. 20:19
 2/9 anonim ***** válasza:
Jöjj össze vele! A 18 évessel!
2010. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg a 18 éves sráccal. Azt nem próbáltad még nem tudod milyen. A másikat próbáltad, de sajnos nem működött...veszíteni valós nagyon nincs szerintem. Ha meg vonz és érzel is valamit akkor nincs is kérdés...
2010. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

végülis igaz... (: köszönöm az eddigi válaszokat!

úgy gondolom, hogy megpróbálom vele, de egy pár tanács nem árthat :)

2010. máj. 14. 20:22
 5/9 A kérdező kommentje:
jah hoppá azt khagytam, hogy a 18 éves srác összeakart hozni a legjobb barátjával, aztmondta azért hogy mindkettőnknek jó legyen, mert ő elég bizonytalan... De most azt mondta, hogy szeretne össze jönni velem, de még picit bizonytalan.
2010. máj. 14. 20:24
 6/9 Valkyrja ***** válasza:

Nem csoda, hogy bizonytalan, ha látja rajtad, hogy te is hezitálsz. Úgyhogy ugorj neki és végleg zárd le magadban a távkapcsolatot. Láthatólag azt az idő nem megedzette, hanem lerombolta...

Sok szerencsét!

2010. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az újat választanám.Mert az emberek nem változnak.Egy ismerősöm 4,5éves kapcsolat után akar újra összejönni az exével,aki hiába várta,nem változott semmit,sőt még rosszabb ember lett belőle.
2010. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem gyre össze a 18 éves sráccal.(:
2010. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!
2010. máj. 17. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!