Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek melyik jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik jobb választás?

Figyelt kérdés

Nos kettő lány közül nem tudok dönteni... Egyik lány:Barna vállig érő haj, szép arca van, 1 településen lakunk , kicsit fiúsabb, szeret focizni, kicsit keményebb csaj, kicsit komolyabb és az a baj a zenei ízlése nekem nem jön be(Lady gaga meg az ilyen szar divatzenék, én meg Máté Pétert, Fiestát meg ilyesmit hallgatok)... A másik lány: hosszú szőke haja van, szép arca, (de azok a kék szemei nagyon megigéztek :P). tőlem messzebb lakik (tesóm barátnőjének a húga :D) picit hisztisebb, de nem annyira "túl lányos"(szereti a rózsaszínt :D), és vicces lány is (de nem vihogós hülye (már tapasztaltam ilyet 1×)xD)

Szerintetek melyik jobb választás?:DDD

Lassan már 13 leszek(elég lassan), de még 2 csajom volt csak.... -.-


2010. jan. 2. 11:21
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Ja és a szőke lány minden zenét meghallgat, de szereti ő is sztem a Máté Pétert :D
2010. jan. 2. 11:23
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

"Lassan már 13 leszek(elég lassan), de még 2 csajom volt csak.... -.-"

Ez aztán ám a ciki. Minimum kellett volna hat barátnő.

Mellesleg ne akarj barátnőt amíg annyira sem vagy érett, hogy egy kapcsolatnál a zenei ízlés tart vissza.

2010. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha neked ilyenek számítanak, hogy milyen zenét hallgat, akkor inkább hagyd a fenébe mindkettőt!!!
2010. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Nem a zenei ízlés miatt, csak zavar h mindig a pókerfészt hallom egész nap h ott szól a telóján...:)

(12 év hááát) Hát az a bajom, hogy cikiz mindenk van aki meg b*zinak tart (pl a bátyám) mert még nem látta még egyik csajomat se, ezért nem is szoktam bemutatni stb(az k-vára gejl ...... Szal nemtudom a csajok között dönteni... :D (Viszont a másik, hogy úgy tudom a szőkének bejövök nagyon, a másik csajnak viszont még azt sem tudom :DDD xD

2010. jan. 2. 11:29
 5/34 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok, melyikőtöknek teccebe ha: Utáltok egy zenét nagyon, és órákon át azt halljátok, mert b-szik fülhallgatót tenni a telójába?
2010. jan. 2. 11:31
 6/34 anonim ***** válasza:
zenei izlés alapján választani. Szerintem csináld azt, amit minden 13éves fiúnak kellene, szal menyj need for speeden játszani, mint minden tisztességes ember abban a korban. 18vagyok, de amikor 13voltam, akkor a környezetemben senkinek nem volt ilyen késztetése. igazából ez az új generáció hülyesége, hiszen 12-13éves fejjel még közel se érett senki egy párkapcsolathoz.
2010. jan. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
De ha valaki a zene miatt akar megint leb*ni, akkor az ne is írjon. Köszönöm :)
2010. jan. 2. 11:31
 8/34 anonim ***** válasza:

Lassan a 20. életévemet taposom, de tartósabb kapcsolatom még nem volt, nem tartottam magam elég érettnek ahhoz, hogy elkötelezzem magam. Most alakul egy, minden simán megy.

13 évesen .. háát. Mégis mit vársz tőlünk? Te barátnőd lesz nem a miénk, hogy lehetne 3 sorból dönteni? De az írásodból arra következtetek, hogy a 2. leányzó felé hajlassz. De akkor meg mi a kérdés?

2010. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Tudom milyen világba élünk hidd el, engem is zavar h 12-13 éves dugnak a csajok stb... Need for Speed am jó játék :) De én CoD 2-4-5-6-os vagyok :)))) Nem párkapcsolat szó szerint :D Csak hogy 1 jó csajjal járni :) kb ennyi :D
2010. jan. 2. 11:34
 10/34 A kérdező kommentje:
Hát az érdekel, hogy kinek mi a véleménye....Utolsó válaszoló eltaláltad tényleg a 2.ik felé hajtanék de valahogy mind2 bejön épp ez a nagy szopás XD
2010. jan. 2. 11:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!