Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek melyik jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik jobb választás?

Figyelt kérdés

Nos kettő lány közül nem tudok dönteni... Egyik lány:Barna vállig érő haj, szép arca van, 1 településen lakunk , kicsit fiúsabb, szeret focizni, kicsit keményebb csaj, kicsit komolyabb és az a baj a zenei ízlése nekem nem jön be(Lady gaga meg az ilyen szar divatzenék, én meg Máté Pétert, Fiestát meg ilyesmit hallgatok)... A másik lány: hosszú szőke haja van, szép arca, (de azok a kék szemei nagyon megigéztek :P). tőlem messzebb lakik (tesóm barátnőjének a húga :D) picit hisztisebb, de nem annyira "túl lányos"(szereti a rózsaszínt :D), és vicces lány is (de nem vihogós hülye (már tapasztaltam ilyet 1×)xD)

Szerintetek melyik jobb választás?:DDD

Lassan már 13 leszek(elég lassan), de még 2 csajom volt csak.... -.-


2010. jan. 2. 11:21
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a vicces amúgy, hogy szarozod a Lady Gagát (én se szeretem) , ugyanakkor te is olyan igénytelen szar zenét hallgatsz (Fiesta).
2010. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Nem tudom mér foglalkozol azzal, hogy ki minek tart. 13 évesen egyáltalán nem baj, hogyha nincs barátnőd, sőt az a normális. Azért ne akarj összejönni valakivel, hogy mások ne mondjanak rólad semmi olyat, amit nem akarsz hallani. Én 17 évesen jártam először fiúval, és még nekem az is korai volt, így hogy megtaláltam azt a fiút aki kell rájöttem, hogy kár volt az előzőkkel összejönni csak azért, hogy legyen valakim
2010. jan. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Húh már azthitem azt mondod, hogy Máté Péter az igénytelen szar....Fiesta: saját maguk csinálják a zenét nem gépről nyomják és jó a hangja a Tibinek de nagyon...A Lady gaga egy gané gépzenére nyivákolós csaj akinek farka is van xD

Na ennyi a zenéje...

Hát, előző válaszoló nem pont arra gondolok, csak hogy legyen valakim mert mind2 csajt élleg nagyon bírom :P

2010. jan. 2. 11:44
 14/34 anonim ***** válasza:
Akkor válaszd a szőkét ha az egyiket kellene választani (én is utálom gagát tiszta szemét egy zene ,speciel nekem nem tetszik)
2010. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
13 évesen inkább babázzál, ha a zenei ízlés a legfontosabb. Jobb lenne, ha inkább a playstationon játszanál, és este elképzelnéd, hogy a lány fogja a kezed. azt a két másik barátnőt, meg tudod ki veszi be. Hallgassál inkább SP-t, az a tuti... neked való, 13 évesen.
2010. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
A Tibi hangjáról annyit mondok: Kincs ami nincs. Bocs, de semmi hangja nincsen. Minden számuk ugyanolyan kb. Az pedig, hogy maguk csinálják a zenéjüket nem egy dicséretes dolog, hanem ez a természetes. Amellett,hogy nem szeretem a Lady Gagát még elismerem, hogy a hangja jó, és zeneileg képzett. Az egy másik dolog, hogy milyen zenei alapra énekel. Én sem szeretem ezt a stílust, de ettől függetlenül elismerem, hogy jobb mint a Fiesta.
2010. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
én valahogy nem halok meg, ha a barátom olyan zenét hallgat, ami nekem nem tetszik. megszokom, de szerintem ezt többen túlélték már. egyébként szerintem is tök fölösleges neked a barátnő csak azért, hogy legyen valakid, akivel dicsekedhetsz vagy hogy ne nevezzenek b*zinak. unokatesóm 15 éves, és még soha nem volt senkije, és emiatt senki nem csúfolja. még csak két bartánőd volt... és akkor mivan? hány lenne szerinted az ideális? 30? te semmiképpen nem vagy érett egy kapcsolatra, inkább legyél lányokkal, aztán hazudd azt a haveroknak, hogy 4 lánnyal jársz egyszerre. amúgy meg akármennyire is szidod a Lady Gagá-t (megjegyzem én sem szeretem, de ha bárkinek tetszik, én ettől még nem nézek rá csúnyán) mégiscsak többet ért el, mint a te tökéletes Máté Pétered és Fiestád (egyiket sem szeretem). szóval majd akkor vagy érett egyáltalán bármire is, hogyha nem csak azt tartod szem előtt, hogy amit te szeretsz, az a tökéleset, hanem elfogadod, hogy másnak pedig más tetszik, mert nem vagytok egyformák.
2010. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Szerintem hogy kit választasz neked kell eldöntened. Ha a másodikat tartod jobbnak, akkor válaszd őt. Amúgy a zenei ízlés nagyjából mindegy, legalábbis szerintem. Én Rammsteint hallgatok ipari szinten, meg AC/DC-t néha GNR-t, és hasonlókat, barátnőm meg ilyen tömegzenét(nemtom mi a besorolása, de viván 0-24ben nyomják) és minket nem zavar, hogy nem ugyanazt szeretjük.
2010. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 Just Happy 94 ***** válasza:

nem értem, most azt várod, hogy mi döntsünk helyetted???

én 15 éves vagyok és nekem volt eddig 2 pasim.. azt válaszd aki felé a szíved húz. (sztem ez a 2.) és ne hallgass másokra. ne azért csinálj vmit, hogy menő legyél..


Peach

2010. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Mit mersz te képzelni, hogy Magyarország egyik legjobb zenészét mered szidni, és hogy többet elért a Lady gaga??? Jah persze mert amcsi....és persze mindent már matricát lehet venni 5 darabot 500 FTért mert most divat mint a Hannah Montana.... Majd meglátjuk, hogy emlékszik e majd legalább annyi ember Lady gagára mint amennyi Máté Péterre....De inkább mondok mást: Elton John: egy homokos énekes, de viszont nagyon sikerek és k-va jó zenéi vannak.... vagy Micheal Jackson...Lady Gaga náluk is többet ért el?
2010. jan. 2. 11:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!