Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb választás?

Figyelt kérdés
szeretném,hogy barátom méllyen elgondolkodjon azon hogy nagyon megbántott, de nemtudom hogy ezt msn-en közzé is tegyem, mármint h lássa,hogy fáj, vagy pedig ne is lépjek fel msnre? ma nem találkozunk, és nemtudom hogy melyik hatna jobban rá...az h látja, vagy az h nem is lát ma engem, meg nem is leszek msnen...szerintetek melyik legyen?
2009. szept. 29. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, lehet hogy szűk látókörű vagyok, de nekem az jutott eszembe, ha engem bántana meg nagyon a barátom, akkor én megmondanám neki, hogy nagyon megbántott, és hogy ez mennyire rosszul esett. A fiúk nem tudnak olvasni a női logikából, és utálják, amikor ki kell találniuk, hogy most épp mit kellene mondaniuk/érezniük/cselekedniük. Ezzel csak rontasz rajta. Mondd meg neki, hogy rosszul esett...

23/L

2009. szept. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én ha felmennék msn-re ebben az esetben, biztos nem írnék üzenetet neki, hanem elfoglalt-nak tüntetném fel magamat, vagy fel sem lépnék. Ha bocsánatot szeretne kérni, úgyis fel tud hívni, nem? Ha viszont másnak akarsz írni, nyugodtan lépj be.
2009. szept. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Semeik.

Inkább hívd fel és beszéljétek meg és mond el neki h neked ez rosszul esett.

Megbeszélhetitek msnen is de midnenképp az a lényeg higy beszéljétek meg a dolgot.


Remélem jól értelmeztem a kérdést.

18/F

2009. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
tegnap fent volt nállam és elmondtam neki...és megbeszéltük h szerdán találkozunk és eldöntjük h mit akarunk. csak szeretném h érezze ma is h fáj, nah ezt most elég rosszul magyaráztam elmde rem kicsit érthető :D
2009. szept. 29. 13:38
 5/13 A kérdező kommentje:
már beszéltem vele tegnap személyesen :) és mivel csak holnap találkozunk, nem szeretném h elmúljon benne az az érzés h megbántott
2009. szept. 29. 13:40
 6/13 A kérdező kommentje:
jaj rájöttem hogy én írtam le rosszul a dolgot, úgyértem h az msnen személyes üzenetként odaírjak valamit h nagyon megbántott és h gondolkodjon el magán, vagy pedig ne is menjek fel msnre, és csak holnap hívjam fel
2009. szept. 29. 13:41
 7/13 anonim ***** válasza:
Nah akkor szerintem írj ki valamit de ne túl durvát csak hogy gondolkodjon el rajta de am inkább a holnapra koncentálj h meg tudjatok beszelni...
2009. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
te teljesen gyökér vagy:D
2009. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
LoooooL most miért bántod szegényt? xD
2009. szept. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
mert megbántott?
2009. szept. 29. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!