Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lett ilyen a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen a legtöbb nő, hogy, , hihetetlen öntudatuk van és szinte már-már uralkodni akarnak a pasikon, a felszínességük meg határtalan lett?

Figyelt kérdés

Ezt olvastam ma:


,,Nyilvánvalóan minden korosztálynak megvan a maga "fixa ideálja" (tinibálványok = most éppen: menő haj, kisfiússztájl). És bizony emellett generációs szakadékok vannak, amit sok pénzzel ívelnek át a kedves idősebb korosztály képviselői. Mert az megszépít :)


Én a minap éppen megkaptam a kioktatást egy kedves hölgyismerősömtől a "régimódi udvarlási szokásaimra" az alábbiak szerint:


"A lányok a vadászok.. A lányok választanak.

Soha az életben nem fog működni egy "öntudatos" csajjal ez a megközelítés, amit te erőltetsz..

A lányoknak sose az kell, amit kapnak. Az, amiért ők dolgoznak meg.

A francnak se kell az, amit úgy vágnak utánunk az utcán..

A legkétségbeesettebb csajok - és itt az okos, öntudatos példányokra gondolok, nem az összes többire - bólintanak csak rá, hogy jólvan, ha annyira erőlteted találkozhatunk..

Aztán már nem lesz érdekes többé.. Elveszíti a varázsát.. Kilábalnak a kétségbeesésből..


Ez a taktika, amit te művelsz, csak a magamutogató p.csáknak jön be, önigazolásként, illetve a butábbaknak, akik úgy gondolják, "Oké, ezt dobta akkor a gép nekem.."

De soha! Soha de soha annál a "célközönségnél", akiknél próbálkozol...

Vagy válts taktikát, vagy válts célközönséget..

Mert a magunkfajták maguk irányítják az eseményeket.. És semmi kedvünk valami kézhez kapott sztorihoz."


2014. jan. 30. 19:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8-as vagyok megint. Az egyetemen, ahol tanulok van egy bombázónak nem éppen nevezhető hölgyemény, ak engem minden ok nélkül elkezdett a hátam mögött oltogatni, pedig nem is beszéltünk sosem, csak sok tárgyon csoporttársak vagyunk. Én amúgy mindenkivel kedves vagyok meg minden, és jó pasinak tartom magam 90%-ban. Olyan beszólásai vannak, hogy utál, mert szösz van a pólómon stb. Szerintem ezt a csajt még életében nem rakta meg senki, azért ilyen. Egyszer a tök kihalt és csendes folyosón köszöntem neki, tőlem kb 4 méterre állt, felém sem nézett, azóta már a szemembe se mer nézni.... Nem semmi, hogy még értelmiségiek közt is mennyi a tahó és miket megengednek maguknak. Persze mostmár én is lesz**rom a fejét, azt kapja, amit ad.
2014. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De jó, hogy nem élek Magyarországon, az már nem semmi hogy magyar nők milyen szintre vitték ezt az egészet.
2014. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Miért, más országokban milyenek a nők?

Nehogy már pont a magyaroknak legyenek túl nagy igényeik...

2014. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Románia, Oroszország, Bulgária... mind egyforma. Elmész nyugatabra meglátod a különbséget. Nem mondom, Amerika se nagy szám ilyen téren, ott is sokan panaszkodnak.


Kérdező:

A kedves hölgyismerősöd kioktatott, hogy megfelelj az olyan nőknek akikkel úgy se szeretnél lenni, ha okosan gondolkozol. A kisértés mindig nagy, mert mi férfiak reagálunk a jó test látványra, szép arc, nőies mozgásra de ha neked egy olyan nő kell akivel együtt épithetsz egy kapcsolatot, akkor a személyiségére, gondolkozására koncentrálj, tiszta aggyal messze el lehet jutni.

2014. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!