Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan pasi lányok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi lányok, hogy ha nem is jön be elsőre, de mindenki mondja nektek, hogy ez milyen jó fej, milyen hihetetlen kisugárzása van, és emellett ha ti is beszélgettek vele és tapasztaljátok, akkor megszerethető?

Figyelt kérdés
Pl ott van egy fiatal Sean Connery típusú pasi, teszem fel nem az esetetek, de mindig tapasztaljátok megnyerő stílusát, személyiségét, akkor nagyon könnyen bele lehet az ilyen pasiba szeretni?
2014. jan. 28. 23:36
 1/6 A kérdező kommentje:
2014. jan. 28. 23:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Elöfordult már ilyen velem , nem volt vonzo külsöleg , megismertem adtam mások véleményére és összejöttem vele
2014. jan. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem senki nem tud ilyen dologban befolyásolni! Viszont ha én magam tényleg tapasztalom azokat amit leírtál, akkor akár bele is szerethetek, mégha elsőre nem is fogott meg a külseje.
2014. jan. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
van:)
2014. jan. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel nekem a kisugarzas szamit, es ezt mondom itt is allandoan, csk nem ertik meg, szinte csak ilyen pasijaim voltak eddig.

Olyan akire a baratnoim konkretan azt mondtak, hogy rusznya, de nagyon egy hullamhosszon voltunk es megszepult tole, ha erted mire gondolok. Maig hianyzik, ha ra gondolok.

2014. jan. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan van, hogy valaki elsőre nem jön be, de később, ha jobban megismerem, akkor mégis.

Olyan nincs, hogy mások ezt meg azt mondják róla, és ettől én beleszeretek.

2014. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!