Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen pasi a világon NINCS?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen pasi a világon NINCS? Nekem mégis Ő kell?

Figyelt kérdés
Hihetetlen alak, elég határozott és sajátos elképzelése van a világról,borzasztó laza,lezser, és elég nagy az egója,de kb. a semmire. borzasztó lusta,öntörvényű,van hogy napokig csak alszik,nem tudom,hogy csinálja,de mégis fel tud mutatni komoly eredményeket az életben. Talán okos,nem tudom, ugyanakkor megfoghatatlan hangulatember,vagy nagyon vidám,vagy nagyon szomorú. Tehát szóval nagyon nehéz eset, és szinte kizártnak tartom,hogy komoly kapcsolatra vágyna,bulizni jár,meg mindenféle élvezetnek él,gondolom csak alkalmi kapcsolatai vannak/voltak. de velem pedig jóban van, és én minden rossztulajdonsága ellenére szeretem,de nem tudom/merem megmondani neki,mert félek,h elijesztem,hogy lehet egy ilyen pasit meghódítani? Egyszerűen tanácstalan vagyok!

2012. febr. 15. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:

2 kérdés:


Milyen eredményeket tud felmutatni?


Miért akarnál egy ilyen pasit párodnak?

2012. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 lila nyuszi ***** válasza:
Leírás alapján szép külsővel tudod meghódítani...
2012. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az ,hogy valakibe beleszeretünk,hozzátartozik ,.hogy ahibái ellenére szeretjük, valami megfogott benne,izgalmas,egyébként meg egy osztályba járunk,végzősök vagyunk, és ő a suliba gyakorlatilag be se jár,,mégis az egyik legjobb tanuló az osztályban:?
2012. febr. 15. 13:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy s.ggfej és a leírás alapján nem vágyik arra, hogy meghódítsák. Ha ő nem hódít meg akkor nem akar és kész. De ha az ilyenek jönnek be akkor meg is érdemled, hogy koppanj egy nagyot.
2012. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A leírás alapján depressziós, pl. mániás depressziós is lehet. Nem vicc.
2012. febr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most végeztek, szóval lehet külön városban fogtok továbbtanulni. Ha ennyire tetszik, akkor miért nem fekszel le vele? Ha nem nagyon "mászol a nyakára" akkor utána is kedvelni fog és lehet járni fogtok (persze csak ha 1 városban maradtok).
2012. febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak úgy egy éjszakás kalandban nem vagyok benne, én a személyét szeretem,sajnos:'(
2012. febr. 15. 13:25
 8/10 lila nyuszi ***** válasza:
Hívd el valahova, jobban megismered még szerintem sok meglepetést tartogathat, vagy kiderül róla, hogy normális vagy az, hogy egy barom. Akármelyik igaz te csak nyersz vele... Szerintem igazából az elérhetetlensége vonz.
2012. febr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézd. Azt még megértem, hogy beleszerettél ezt sajnos nem irányíthatjuk, de egy kérésem van, Pontozz le, nyugodtan, de kérlek két hét múlva ne írd ki, hogy miért szemét minden pasi, és hogy miért minden pasinak csak a szex kell.
2012. febr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy borzasztó nagy az egója a semmire, amikor azt írod, hogy jók az eredményei?


Szerintem simán csak túl okos a középiskolához képest, ezért nem jár be. Mivel halálra unja magát.

2012. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!