Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti is éreztetek már olyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztetek már olyat, hogy bejöttök egy lánynak, de valamiért mégsem mertetek lépni?

Figyelt kérdés
Például ilyen sztorira gondolok: régebben, amikor elmentem egy ház előtt rendszeresen gyalog, volt egy lány, aki érdekes mód gyakran volt kint házuk előtt épp, amikor jöttem el ott és hát mindig nézett, sőt egyszer úgy láttam kedvesen mosolyog rám, de olyan hihetetlen volt, meg váratlanul ért, hogy el sem hittem én tetszek egy ilyen szép lánynak ( én magamat csúnya fiúnak tartom egyékbként). JÓ érzés volt, de sosem lett semmi köztünk sajnos. Valaki más is tapasztalt hasonlót?

2012. jún. 1. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezerszer! És egy csomó haverom is mesélt már erről! Semmi gond, ez természetes! Sajnos! Idővel megedződik mindenki! Tényleg...
2012. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Folyamatosan ezt érzem. Az esetek többségében kiderült, hogy jogosan.
2012. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De miért nem léptek?
2012. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ne legyél csíra. Köszönj rá.
2012. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ajjé, de még mennyiszer! :D
2012. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Olyan is volt, hogy az utcán hátrafordult a csaj, ebből volt már 3. Vagy buszon szemzett velem. Nem tudom, én szerintem félreértem a jeleket, mert nekem ez hihetetlen, hogy épp én tetszenék ezeknek a szép lányoknak - mert azok voltak és tetszettek nekem - amikor ők kaphatnának igazán jó pasikat, nem egy ilyen kis semmit külsőre, mint én. Na értitek mire célzok biztosan.
2012. jún. 1. 20:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos ilyen még nem fordult velem elő!
2012. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 drogba56 válasza:

Hééé te, ha nem hagyod abba ezeknek a nyomorék kérdéseknek a folyamatos postolását, Jack Bauerrel nyomoztatlak le, mert ez már valóságos cyberterrorizmus... :D


De most komolyan, legalább már a 8. kontextusban olvasom ezt a sztoridat a hátraforduló lányokról, a buszon szemezésekről és arról, hogy te nem tartod magad szépnek az ilyen lányokhoz... Kicsit már komédiába hajlik. Ok, hogy egyszer, vagy max. kétszer megkérdezed, de hogy már ennyiszer... Mi lenne, ha például tennél fel magadról 1 képet? Én nem vagyok homár, szóval ne nekem, de talán sok lány kíváncsi lenne rá, és a te lelked is megnyugodna. Vagy nem.

2012. jún. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha gondolod küldhetsz képet privátba :) szívesen mondok rólad tök őszinte vélemyént :) 19L
2012. jún. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nyugodtan :)
2012. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!