Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lett ilyen a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen a legtöbb nő, hogy, , hihetetlen öntudatuk van és szinte már-már uralkodni akarnak a pasikon, a felszínességük meg határtalan lett?

Figyelt kérdés

Ezt olvastam ma:


,,Nyilvánvalóan minden korosztálynak megvan a maga "fixa ideálja" (tinibálványok = most éppen: menő haj, kisfiússztájl). És bizony emellett generációs szakadékok vannak, amit sok pénzzel ívelnek át a kedves idősebb korosztály képviselői. Mert az megszépít :)


Én a minap éppen megkaptam a kioktatást egy kedves hölgyismerősömtől a "régimódi udvarlási szokásaimra" az alábbiak szerint:


"A lányok a vadászok.. A lányok választanak.

Soha az életben nem fog működni egy "öntudatos" csajjal ez a megközelítés, amit te erőltetsz..

A lányoknak sose az kell, amit kapnak. Az, amiért ők dolgoznak meg.

A francnak se kell az, amit úgy vágnak utánunk az utcán..

A legkétségbeesettebb csajok - és itt az okos, öntudatos példányokra gondolok, nem az összes többire - bólintanak csak rá, hogy jólvan, ha annyira erőlteted találkozhatunk..

Aztán már nem lesz érdekes többé.. Elveszíti a varázsát.. Kilábalnak a kétségbeesésből..


Ez a taktika, amit te művelsz, csak a magamutogató p.csáknak jön be, önigazolásként, illetve a butábbaknak, akik úgy gondolják, "Oké, ezt dobta akkor a gép nekem.."

De soha! Soha de soha annál a "célközönségnél", akiknél próbálkozol...

Vagy válts taktikát, vagy válts célközönséget..

Mert a magunkfajták maguk irányítják az eseményeket.. És semmi kedvünk valami kézhez kapott sztorihoz."


2014. jan. 30. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fáj a torkom, ne fárassz még te is ezzel a baromsággal...:D
2014. jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

FOGD MÁR BE, ez KÉT, azaz KETTŐ ember volt! Nem esik le? Ja van még egy millió ilyen, meg egy millió másmilyen. Hagyjuk már! Nem a mi bajunk, ha te csak ilyeneket veszel észre.


És igaza van a végén, másnál próbálkozz.

2014. jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Rosszul értelmezed a dolgokat.
2014. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

azzal h valaki öntudatos sztem semmi baj nincs...


viszont ezek a kérdések fárasztóak,de tényleg,nyilván aki ilyen kérdést ír ki ide az nem sikeres a nőknél....


a helyedben azon töprengenék h bennem hol a hiba amiért ilyen sikertelen vagyok.

2014. jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem nézek ki jól.
2014. jan. 30. 19:49
 6/14 anonim ***** válasza:

"bennem"...


és kitalálom?még gazdag sem vagy,igaz?:((

2014. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Már csak azt nem árultad el, hogy mi a taktikád, ami nem sikeres a nőknél.
2014. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
A válasz az, hogy a nőknek áll a világ manapság. Megtehetik mindezt, pofáraesés nélkül. Persze az élet majd visszaüt 40-50-60 éves korukra. Reménykedni kell, hogy emberileg ok lány találjunk, mert az ilyenektől nekem is kinyílik a bicska a zsebemben. 23/F
2014. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó,teljesen igazad van. Ettől a nagy egyenjogúsditól eléggé elszaladt velük a nyihaha, mindegyiknek fekete BMW-s kigyúrt lóvés Justin Bieber kell, aki nem ilyen, az nekik nem ember...

Ezért nem érdemes már próbálkozni se, 65%-ban élből lekoptatás, 20%-ban leszarás, 14%-ban friendzóne lesz a vége.

2014. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De még a bálnatestű, busafejű nagy nagy része is így kezd el viselkedni, ezt tapasztalom. Hogy ha a szép nők megtehetik, akkor ők sem érik be kevesebbel. Márpedig mindig van egy-két jóképű pasi, aki lukra akarja őket tenni egy alkalomra. Ha pedig egy ilyen beléjük mártja a farkát, akkor legközelebb sem adják már lejjebb, ha meg nem jön az ilyen pasi, akkor megy a durca, meg a minden pasi egy disznó szlogen. Ejj-ejj.
2014. jan. 30. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!