Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudom önmagamat adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom önmagamat adni?

Figyelt kérdés
Ha valakivel beszélgetni kell, mindig zavarodott vagyok, és sose azt mondom, amit igazán szeretnék.. Főleg csajozásnál.. Mitől lehet ez, illetve ki lehet-e küszöbölni valahogyan?

2013. okt. 10. 19:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A pálinka majd segít. :D
2013. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%

Félsz megmutatni saját magadat, hátha nem tetszik másoknak.

Önbizalom növeléssel lehet rajta segíteni és szard le mit gondolnak rólad mások. ;)

2013. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
haha:DD Már többször is segített, de mégse ihatok minden nap reggeltől estig..:D:(
2013. okt. 10. 19:24
 4/21 A kérdező kommentje:
Kedves 2. igen pontosan így érzek, majd próbálkozom! Köszönöm a válaszokat, ment a zöld :))
2013. okt. 10. 19:25
 5/21 anonim ***** válasza:
egyet értek az első válaszolóval :D egy nagyon jó probléma megoldó dolog ;) tapasztalatból mondom :D
2013. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Önbizalmamat hogyan növelhetem a legegyszerűbben?:s
2013. okt. 10. 19:26
 7/21 A kérdező kommentje:
Én is voltam olyan állapotban, és nagyon jó volt gátlások nélkül olyan dolgokat csinálni, amikre az életben nem gondoltam, és amiktől nagyon jól éreztem magam..:D De én, mint ahogyan gondolom ti se tudtok egész nap inni, h fenntartsátok azt a hatást..:)
2013. okt. 10. 19:28
 8/21 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Sportolj, keress olyan hobbit, amiben jó vagy, tűzz ki célokat, amiket megtudsz valósítani és ha sikerül, dicsérd meg magad. Sok sikert! :)
2013. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ray is csak spiccesen tud beszélni a nőkkel.


Gyakorold a beszélgetést. furán hangzik de könnyen tudod ezt csinálni pl.vásárlás közben,ha beszélsz valakihez mindig nézz a szemébe.


Nehéz lesz az elején de belerázódsz majd.

2013. okt. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
#9 Nem igaz, Raj már pia nélkül is tud a nőkhöz szólni. :)
2013. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!