Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék feloldódni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék feloldódni? Miért nem tudom önmagamat adni?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem, vagyok egy adott társaságban, és nem tudom magam adni. Azt aki vagyok. Vagy ha sikerül is, belebotlok a mondandómba, vagy rosszul jövök ki belőle. Ez ellen, hogyan tudnék tenni? Miért van ez? De ha iskolán kívül vagyunk, akkor könnyebben feloldódok,pl: elmegyünk többen egy helyre, ahol kisebb gyerekeknek segítünk és ott feloldódom. Az osztálytársam, meg csodálkoznak, hogy teljesen más vagyok ott. De ha újabb nap jön az iskolába, akkor meg ismét a régi vagyok, aki gátlásos nehezen nyílik meg és csak véletlen se szóljanak hozzá. Lányok és fiúk társaságában is így van. Mit tehetnék, hogy kicsit feloldódjak?
2010. okt. 6. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

sajnos én is ugy vagyok.. :S

suliba szar minden nem tudok feloldodni,sulin kivül meg minden jó

én próbálok önmagam lenni,de nem nagyon sikerül

2010. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem a pia szokott segíteni:D csodálkoznak a suliban, hogy miért kóválygok:D
2010. okt. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, pontosan ilyen...

16-17 talán még 18 évesen is rajtam volt ez az "átok"

Most 21 vagyok és az egyik haverom pont ebbe van benne ő 17.

Lehet ez a korral jár! Megakartam felelni mindenkinek vagy nem is tudom, nem tudom szavakba önteni, főleg nem ilyen későn :D de nyugodj meg kismillió ilyen ember van ;)

2010. okt. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2010. okt. 9. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!