Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehetne feloldódni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehetne feloldódni?

Figyelt kérdés

16/L vagyok:D

Nagyon gátlásos, görcsös, és 3 nap múlva be kellene vallanom egy fiúnak, hogy tetszik nekem.

Olvastam, hogy az ital tök jól oldja a gátlásosságot, meg minden, de Én nem szeretnék inni, meg semmi olyan dolgot.

Esetleg van valami megoldás, ami segíthet, hogy feloldódva érezzem magamat? (sósavas válaszok kíméljenek :) )

Olyanra gondolok, hogy valami tea, vagy nem tudom:D

Bocsi mégegyszer, ha bután hangzik, de ez nagyon fontos, és valamit ki kell találnom!:D

Ha rossz helyre írtam bocsánat, és a válaszokat előre is megköszönöm:D

üdv!


2011. jún. 17. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
vizipipa?
2011. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálam a pia segített csak oldani a gátlásosságomat eddig, igaz tényleg nem a legjobb, főleg, amikor olyan részeg az ember, hogy a farka sem tud felállni. :D


Sajnálom, hogy nem tudok jobbat tanácsolni. :S


21f

2011. jún. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hali,


hát az alkoholra nem hasonlít a hatás, de levendula-citromfű tea finom és nyugtató is. Szerintem a nagy pillanat előtt -ha teheted- ülj le nyugodtan, egyedül, gondold át, mit szeretnél mondani. Aztán közben kortyolj el egy nagy csészét a fenti teából. Lélegezz mélyeket. Örülj a teának és a pillanatnak. :)

Sok sikert!

2011. jún. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne igyál alkoholt, mert attól esetleg olyan dolgokat tehetsz, amit később megbánsz. Nem is vagy hozzászokva.(nem mintha kellene!!!) A tea jó ötlet.
2011. jún. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat:D

A vizipipával az a gond, hogy nincs a baráti társaságomba senkinek, és ki se próbltam még:$


Hát mondjuk ja, azért a piának megvan ez a hátrányossága:D


3.válaszoló! Ezt a teát akkor lehet kipróbálom, már eleve jó az, ha nyugtató, az nagyon rám férne:S:D


Köszi az eddigi válaszokat!:D

2011. jún. 17. 10:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez a tea jól hangzik, én is bevetem majd. :D

Kösz szépen!

2011. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az alkoholt tényleg hagyom, elég gáz lenne, ha valami olyat mondadnék a fiúnak amit nem szeretnék, amit meg akarok rosszul fogalmaznám meg:S

De eddig a teás ötlet tetszik! Mindenkinek ment a zöld kéz;)

2011. jún. 17. 10:51
 8/9 anonim ***** válasza:

No és gondolj bele, nem szebb ezt józanon, teljesen tudatosan csinálni? Ez fontos dolog. Autóba se ül az ember részegen...


A teát egyébként nyugodtan ihatod máskor is, akár napi egy-két csésze ebből a kombinációból mehet. Este lefekvés előtt is jó, nyugodtan alszol tőle (akár már a nagy nap előtti estéken is ihatsz, hogy jól aludj, és kipihent legyél, mert akkor jobban bírod a stresszt). És semmilyen káros hatása nem lehet, hogyha patikából, jó minőségű gyógynövényt szerzel be.

2011. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tudom, a piát tényleg elfelejtem, csak egy ötlelt volt, de soha nem póbáltam még ki és nem is szeretném, a baráti köröm se piás, csak ezen kívül más nem jutott az eszembe:D


Viszont a tea az egyik legeslegjobb ötlet idáig, alvászavaraim is vannak néha az idegességtől, szóval ezt tényleg köszönöm^^

2011. jún. 17. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!