Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok képtelen önmagama...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok képtelen önmagamat adni?

Figyelt kérdés

Pár hete megismerkedtem egy sráccal (18). Első pillantásra őt is úgy könyveltem el, hogy "csak egy a sok közül". De amióta egyre többet találkozunk, hatalmas szívdobbanást érzek amint megpillantom, és az amúgy is heves természetem egyből háttérbe szorul. Hihetetlen nyugodt vagyok, amikor vele töltöm az időm, egyszerűen semmi nem tud felidegesíteni, ráadásul bnőim is megjegyezték, hogy még a hangom is elmélyül, ha vele beszélgetek. Ez eddig nem volt jellemző egy fiú esetében sem. Egyszerűen nem tudom ezt a viselkedésemet levetkőzni. Van erre valami "recept"? vagy ezek esetleg sokkal komolyabb érzelmek, csak magamnak nem merem bevallani???

köszönöm a válaszokat: málnácska 18/L


2012. márc. 10. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszik neked. Egyszerűen csak nem akarod, h idegbetegnek tartson, ennyi. Erre az egyetlen recept az az idő, véleményem szerint.
2012. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ, bár rosszul fogalmaztam: szóval, alapjáraton egyfolytában dumálok, rengeteget, viszont, ha vele vagyok, örülök, ha néhány értelmes szót ki tudok nyögni egy mondatban...szörnyű...:S
2012. márc. 10. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!