Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pétik Alexandra kérdése:

Hogy mutassam önmagamat?

Figyelt kérdés
Helló én egy 12 éves lány vagyok és szerelmes vagyok egy 15 éves fiúba. Van egy barátnőm aki beszélt vele és járna velem csak nem nagyon ismer. Én magamat szelíd,félénk,hátérbe húzódó típusnak jellemezném a fiút szintén. Segítsetek kérlek úgy félek hogy nem fog tetszeni neki a valóm!!! ://
2012. febr. 26. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor se játszd meg magad! am ennek az oldalnak nem a névtelenség a lényege? :D gondolom az ott fent a valódi neved :DD
2012. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez te vagy? [link]
2012. febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki a gépet és csináld meg a házi feladatot.

Holnap iskola !

2012. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12 évesen így nézne ki, az durva lenne :D
2012. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A franc tudja. A mai gyerekekkel kicsit elszaladt a ló. Szerintem simán lehet a képen a csaj 12 éves:S
2012. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12 évesen még nem járni kellene fiúkkal,hanem sportolni és otthon leckét írni,meg szappanoperákat nézni.
2012. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
amit mutattak oldit az nem én vagyok.... és igen ez az eredeti nevem...:)
2012. ápr. 24. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!