Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Döntés képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Döntés képtelen lettem.

Figyelt kérdés
A szituáció a szokásos. Első éves lány belezúg egy végzősbe. Bejelöltem facen, ráírtam 2x, 1x beszéltünk pár mondatot 2x sztem rosszkor írtam mert épp lelépett vagy csak nem akart írni, nem tudom. Suliban mindig totál idióta helyzetbe kerülök előtte (mmint vicces helyetbe..XD). Félek a szeme elé kerülni..mégis mit tegyek, adjam fel vagy próbálkozzak? :/
2012. febr. 24. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Furán írtad le. :) Nekem tetszene egyébként, ha íjj módon meg nevettetne egy lány. Talán neki ez nem jön be. Szerintem sokáig ne bajlódj vele.
2012. febr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

>< elnézést a rossz fogalmazásért. *helyzetbe.

Hát nem tudom ő is elég fura fazon :D csak..olyan bizonytalan vagyok mert fogalmam sincs, hogy egy végzős milyen szemmel nézi a világot..>< ezért nem tudom, hogy vane értelme bárminek is? :/

2012. febr. 24. 23:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
:) Semmibaj. A továbbtanulás nem lehet ok számára, hogy nem nagyon nyit feléd? Am, szerintem azért ne nagyon éld bele magad abba, hogy lehetne valami, mert nem jó csalódni. Foglalkozz vele még, ha úgy érzed, de fölöslegesen ne tépelődj.
2012. febr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
uhm, értem. Köszönöm a választ! :D
2012. febr. 24. 23:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem veszi fel veled ő a kontaktot, akkor hagyd. Te megtetted a kezdő lökést. Ne fuss utána semmiképp meg ne mutasd azt hogy te mennyire oda meg vissza vagy, mert az egész végzős évfolyam rajtad fog röhögni, az meg csak megkeseríti a mindennapjaidat.
2012. febr. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!