Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döntés képtelen vagyok!?

Figyelt kérdés

előzmény: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


tehát szilveszterkor együtt buliztunk, szokásos társaság, a srác eléggé berúgott,álltam a szoba ajtóba oda jött és behúzott magához, majd megpróbált lekapni, természetesen nem hagytam, és ott is hagytam, aztán kérdezősködött mindenkitől hogy nekem mi bajom van, egy kis idő múlva férre vonultunk az egyik szobába "megbeszélni" , jó formán veszekedtünk... egyszerűen nem fogja fel a dolgokat.Nagyon részeg volt, és eléggé alpári módon közölte hogy értsem már meg hogy ő nem akar tőlem semmit, és csakis barátként tekint rám, neki a társaságba mindegyik lány ugyan olyan, mindenki csak barát. ( de azért az egyik csajjal kicsit több van/volt, pár hónapja majdnem lefeküdtek,azóta tagadja hogy bármi lenne, azt mondta hogy akkor majdnem, de azóta nem volt semmi és hogy ő még szűz)

De ha télleg csak barátnak tart, akkor miért "nyomul"(részletek, az előzményben) folyton, főleg ha részeg???

Csak barátnak tart állitása szerint, de másfél hónapja elmondta hogy vonzódik hozzám fizikailag és többnek tart, most meg ezt mondja?

meg megint a régi sérelmeket hozta fel hogy amikor ő akart velem járni én kiröhögtem.

De igazából nem is akarok tőle kapcsolatot... van egy olyan érzésem ha megkapnám ÚGY akkor utánna már nem kellene, de hogyan érjem el?


Sokféle tanácsot kaptam, mint pl hogy ne foglalkozzak vele szarjam le, mert nincs is bosszantóbb dolog mint a hallgatás,de avval mit érek el? sztem semmit.

Kérlek segítsetek, nem tudom mit tegyek! :(

Értelmes válaszokat írjatok! Köszi

20/L


2012. jan. 2. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
az
2012. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak részeg volt és össze vissza dumáált.mit kell komolyan venni?
2012. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen pasi az életemben. Ha józan, néha tök jól elbeszélgetünk, de ennyi. Ha meg részeg, akkor nyomul, bújik, udvarol... A pia! Ennyi. :)

Szerintem hagyd őt a fenébe! Én is ezt teszem. Valószínűleg csak azért izgatja a fantáziádat, mert nem akar téged (mindig). Engem is csak ezért érdekel(t) a srác. De tudom, hogy nem lenne jó ha összejönnénk, mert ha megkapnám azt, amit akarok (és ő is), akkor elveszne az izgalom és a barátságunknak is vége lenne.

2012. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő, mi igazából 3éve vagyunk szorosabb "barátii" kapcsolatban,de kiskora óta ismerem ( barátnak nem mondanám, sokszor átvágott meg hátba szúrt, rengeteget veszekedtünk, volt hogy hónapokig nem beszéltünk, de végül mindig ő jött oda hogy ez neki nem jó meg bocsájtsak meg, meg hiányzok neki)HA részeg akkor MINDIG megtalál én meg elhajtom, és az utóbbi hónapokban józanon is elkezdett "nyomulni", és csak nekem csinálja ezeket a dolgokat(ölelgetés,sok puszi, megfogja a seggem,a kezem ha ketten vagyunk,invitál hogy mennyek fel hozzá egy laza szexre' ( de ezt persze poénosan mondja) senki mással nem ilyen a társaságban :/ ugyhogy nem értem, novemberben amikor elmondtam neki hogy mit érzek, azt mondta hogy nemtudna úgy rám nézni mint barátnőjére,de vonzódik hozzám,szépnek tart, és hogy több vagyok neki mint barát ( és ezt józanon mondta!) most meg szilveszterkor részegen kb ordibálva közölte hogy értsem meg h nem tud evvel a helyzettel mit kezdeni, és hogy ő csak barátként tekint rám. :/ de sztem annyira részeg volt hogy nem is emlékszik hogy beszéltünk :D:S
2012. jan. 2. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!