Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira döntés képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira döntés képtelen vagyok, de miért érzem így?

Figyelt kérdés

2éve vagyok együtt a barátommal,de az utóbbi hónapokban,elég sokat veszekedtünk,és mindent meg akart rajtam változtatni,meg mindig neki kellett,hogy igaza legyen... meg elvárta,hogy fáradtan én menjek hozzá,nem értette meg azt sem,hogy dolgoztam és fáradt vagyok nem tudok lemenni,akkor mindíg megharagudott rám,aztán 2 3napig nem találkoztunk....

Most van egy pasi,akit nagyon kedvelek,és ő is engem,1 hete mindennap találkozgattunk...

de most én pasim szívét nem szeretném összetörni,és a másikét sem,sőt az a baj,hogy én a mostani pasim szeretem még....

nem tudom megbántani és otthagyni,de sajnálatból se szeretnék vele lenni,mi legyen?:(((((((


2010. dec. 10. 14:58
 1/4 arbeitmachtfrei ***** válasza:
Azt hiszen a kérdésben benne van a válasz is.
2010. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha szereted a párod,ne mással találkozgass hanem pörögj rá a megoldára.

Mindenkivel mindent meg lehet beszélni.Ha mindkét fél nyitott rá. Mond neki h neked ez már így nem működik,de szeretnéd ha együtt megoldanátok.

2010. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

dettó igy vagyok én is, csak nekem az új pasi még nem jött..:/ talán az egy kicsit vígasztalna.. szerintem ha nem vagy boldog a kapcsolatban nem érdemes erőltetni.. ha már két év után ilyen hisztis a pasi és ugy kezel mint egy lábtörlőt, gondolj bele mi lenne esetleg 10 év múlva? a megszokás nagy úr, de ha szeretnél boldog lenni, akkor döntened kell. nehogy 2 szék közül a foldre ess! vagy ha szeretnél a pasiddal maradni, akkor tegyél úgy mintha nem érdekelne, ne legyél "papucs" ha ő keres meg, akkor hiányzol neki. olvastam ma, hogy nem szabad a pasikat elkényeztetni, mert akkor ők nem lesznek kölcsönösen olyanok mint mi, mert azt gondolják, hogy belénk mindkettőnkre jutott elég az emócióból. szóval szerintem minél hamarabb döntsd el! Hajrá!:)

17/L -patti

2010. dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi Patti:)
2010. dec. 10. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!