Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó döntés?

Figyelt kérdés

4Éves kapcsolatról van szó.

Rossz a természete,amin nem tud változtatni,és nem is várom el tőle,mert már nem fiatal.

Ezerszer megbántott,mint nőiességemben,mint méltóságomban.....

Csúnyán beszélt velem nem egyszer,mindenért engem hibáztat.

Eddig tűrtem,de már nem bírom,úgy érzem összeomlok,nincs mellettem senki,se barát,se senki.....

Máskor a teljes ellentettje,mintha nem is ő lenne....

Mintha egy más emberrel élnék együtt,akivel boldog vagyok.

Nem tudom mit tegyek,sajnálom,ha kicsit érthetetlen az egész,de nem tudom mi lenne a jó.

Maradjak vele,éljek a jó pillanatoknak,viseljem el a rosszat,vagy lépjek,és talán lehetek teljesen boldog?

Nehéz döntenem,mert ez az első ennyire hosszú kapcsolatom.


2011. dec. 5. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem írtad, h hány évesek vagytok. Sztem ki kell lépni belőle, olyat kell keresni, akivel boldog vagy.
2011. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
34
2011. dec. 5. 12:24
 3/12 anonim ***** válasza:

1 kérdés: Boldog vagy vele?

Ha igen, maradj vele, ha nem, hagyd el.

2011. dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Ezerszer megbántott,mint nőiességemben,mint méltóságomban..... " Én az ilyesmit sose tudtam feldolgozni,számomra ez akárhogy is, de halott kapcsolat lenne.


Van olyan kapcsolat,ahol nem vagy boldogtalan(de boldog sem).

És van az a kapcsolat,ahol Boldog vagy.

2011. dec. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szakits vele.. ez egyértelmű, nem értem, h mire varsz :S
2011. dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12:31 es szerint ez elég egyszerű. De szerintem nem. Egy kapcsolatban vannak hullámvölgyek igaz és rengeteg sérelem ér minket hiszen senki sem tökéletes és néha megbántjuk egymást sajnos meg sok egyéb.Hiszen nem csak boldogságról szól az élet sem sajnos. Azonban ha már elfogadhatatlan dolgokat csinál pl. megüt,nem foglalkozik veled és az érzéseiddel,többször megcsal vagy nagyobb dolgokban is hazudott már,akkor nincs értelme folytatni. Ha szerelmes vagy,már minden nehezebb,de mindössze a megszokás miatt ne maradj együtt valakivel. Inkább lépj,hiszen rengeteg évet kéne leélned még pontosan így.Vagyis valószinüleg a helyzet még rosszabb lesz hiszen úgy tűnik nem is tisztel már téged.
2011. dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem meg egyszerű.. boldog a kérdező? nem.. tehát ki kell dobni a pasit.. 4 év után még jónak kell h legyen a kapcsolat.. mi lesz akkor 15 év mulva?
2011. dec. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
megölik egymást? eljön az az idő, amikor már nem lehet segiteni a dolgokon..
2011. dec. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát szerintem 4 év alatt is sokminden történik már és van olyan kapcsolat ami már 1 év után is rossz.
2011. dec. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
de ez akkor is egy rossz kapcsolat.. ha nem sikerult a dolgokat 4 év alatt megoldani, ezután se fog. :(
2011. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!