Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből kellene éreznem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből kellene éreznem, hogy szeret a párom, ha képtelen kimondani!?

Figyelt kérdés

Még soha nem találkoztam ilyen férfival. Én is nehezen mutatom ki az érzéseimet, de ő még rajtam is túl tesz. Évek óta együtt vagyunk és még egyszer sem mondta, hogy szeret. Tudom, hogy az a lényeg hogy éreztesse,nem feltétlenül kellene kimondania (bár szeretném), de nem is mindig éreztetni. Mintha ez is hangulatfüggő lenne nála. Nem egyszer borultam ki, hogy így semmi értelme a kapcsolatunknak, nem hiszem el hogy szeret, és inkább szakítsunk. Ilyenkor mindig megijed, vagy van hogy nem is érti a fusztrációmat azt mondja ugyis tudom, vagy csak épp minden érvemre mond egy ellenérvet. Már azt is mondtam neki, hogy nyugtasson meg, csak annyit szeretnék hallani, hogy szeret persze ezt is könnyek között, csak mondja ki és megnyugszom. Még ilyenkor sem tudja kimondani...csak annyit mond, hogy ugyis tudom. És, hogy ne kérjek tőle ilyet mert neki nagyon nehezére esik az is hogy győzködjön az érzéseivel kapcsolatba, ő ilyen. Fogadjam el. Imád de ne várjam tőle hogy percenként mondogassa. (Persze egyáltlán nem ezt várnám tőle) És szerinte én se mondjam ilyen gyakran, mert számára ez frusztráló. (Az, hogy én "gyakran" azt mondom hogy imádla, hiányoztál stb. az ugy 1-2 hetente fordul elő.)

Tényleg létezik ilyen, hogy valaki ennyire nem tudja kimutatni az érzéseit vagy jogosan gondolom azt hogy ha valaki tényleg, igazán szívből szeret, annak nem okoz gondot kimondania/kimutatnia az érzéseit...sőt.

Mit gondoltok?



2012. febr. 13. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Egész biztosan van ilyen, valószinüleg valami negativ tapasztalata van ezekkel a szavakkal kapcsolatban vafy egyszerüen fél tölük.

Ha csak akkor érzed, hogy valaki szeret, ha mondja, akkor veled is baj van, vagy azt hiszed, hogy a könyvekben/filmekben a valóságot mutatják.

Sokkal többet számit, hogy amikor szükséged van vigaszra, akkor melletted van, segit, mint bizonyos szavak.

2012. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy nem minden ember egyforma. Minden ember máshogy szeret. Van, aki kimondja, van, aki nem.

Nem attól függ, hányszor mondja egy nap, hogy szeretlek.


Ha meg nem is érzed, hogy szeret, akkor keress mást.

2012. febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A szeretlek csak egy szó!

Csak ha teszel érte fogom érezni, hogy szeretsz!

A japánok se mondják ki, inkább megmutatják:)

2012. febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Sokkal többet számit, hogy amikor szükséged van vigaszra, akkor melletted van, segit, mint bizonyos szavak."

Ezt én is így gondolom, csakhogy hagyott már cserben akkor is amikor szükségem lett volna rá, csak azért mert épp rossz kedve volt és nem volt kedve vígasztalni.

2012. febr. 13. 15:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is olyan vagyok,hogy nagyon nehezen muatom ki az érzelmeimet.Soha nem volt olyan,hogy mondjuk a családtagjaimat,barátaimat ölelgettem,becézgettem volna,viszont a páromnak naponta többször is elmondom,hogy mennyire szeretem.

Ő az egyetlen,akhez így tudok viszonyulni,akivel szemben nincsenek gátlásaim és maximálisan ki tudom mutatni neki az érzelmeimet.

Szerintem amit a párod csinál az nem normális.Abban nagyon át tudom érzni a helyzetét,hogy nem egy ilyen enyelgős fajta és nem szereti ha babusgatják,ill becézgetik és ő sem szereti ezeket csinálni másokkal,de azt már nem tudom felfogni,hogy még neked sem képes kimutatni,amit érez.Az már igazán nem lenne megerőltető,hogy időnként elmondja,hogy szeret és fontos vagy neki stb.Főleg akkor kéne kicsit erőtvenne magán,ha látja,hogy neked rosszul esik a viselkedése.

Ülj le vele és beszéljétek meg ezt.Mond el neki,hogy neked igenis szükséged van arra,hogy kimutassa amit érez,mert csak így tudsz maximálisan megbizonyosodni arról,hogy az iránta táplált érzelmeid kölcsönösek.Ha ezt megtagadja,akkor szerintem nem is szeret igazán téged!

22/L

2012. febr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 18 éve élek ugyanazzal a pasival (férjem) és még soha nem mondta ki a szót, hogy szeretlek. :) Én sem. Nem várom el, mi nem vagyunk ilyen "mondogatósak", inkább tettekkel éreztetjük. Én nem is szeretném, ha kimondaná, én (hangsúlyozom, csak én, a mi esetünkre értem!!!) nyálasnak tartanám, ha a férjem mondogatná, hogy szeret... :))
2012. febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez csak egy szó. Én párom milliószor mondta, mégis megcsalt két nővel is.


A tettek, a cselekedetek számítanak igazán. Ha tesz érted, ha látod, hogy áldozatokat hoz, lemond valamiről, stb. akkor érezni fogod a szeretetét.

Csak nekünk nőknek olyan fontos ez a szó. A férfiak inkább tettekben mutatják ki.


24/n

2012. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!