Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom önmagamat adni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom önmagamat adni a közelében? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egész jóba vagyunk és még talán lenne is esélyem nála csak már őis észre vette ,hogy mellette nem adom önmagam és megis kérdezte ez miért van. Nem mondtam neki semmit erre de amikor a közelébe vagyok félek ,hogy valami olyat mondok ami neki nem tetszik ezért inkább ilyen csendes vagyok és gyomorgörcsöm van a közelébe de közbe imádom..szerintetek ,hogy tudok feloldódni a közelébe?ti voltatok már ilyen helyzetben? Segítsetek :))
2012. jún. 21. 20:23
 1/3 anonim válasza:
előbb-utóbb úgyis kiderül, hogy milyen vagy valójában, ha összejöttök. ami a szíveden, az legyen a szádon, ha nem tetszik neki, úgyis kiderül, akkor meg mindenképp bukta. amúgy tudom mit érzel, én is így voltam a barátnőmmel..:) minél többet vagy vele, annál jobban fel fogsz oldódni. partin akár egy kis pia is segíthet feloldódni. :)
2012. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
úgy beszélgessetek sokat, hogy mások is jelen vannak, pl barátaitok, így könnyebben feloldódhatsz. én magamon azt vettem észre, hogy pont az mellett vagyok önmagam, akit szeretek.
2012. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi segítségeket..:)) nálam pont fordítva van akit nagyon szeretek azelőtt nehezen tudok feloldódni de ez megváltozik egy idő után
2012. jún. 21. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!