Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudom önmagamat...

Miért nem tudom önmagamat adni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mindenkivel a legelején csöndes vagyok. Folyton mondják h mondjak már valamit. Ezt nagyon utálom. Miután jobban megismerem az embereket akkor változok vele én is. Ha úgy van teljesen kitudok előtte/előttük nyílni, ha nem akkor csöndes maradok és visszafogott. Zavar, hogy ahány barátom van annyiféle ismernek. De kényszerből nem tudok megnyílni azok előtt akiknél visszafogott vagyok.Ráadásul csúfolnak is a beszédhibám miatt.. így nem is akarok jó pofizni előttük. Nem tudom elkerülni őket mert velük járok szakkörökre, táncra stb. Nálatok is így van ez? Vagy csak én vagyok ilyen sokszínű? :(
2011. nov. 13. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, először meg kell ismernem az embereket, hogy milyen a stílusuk, és próbálok én is olyan stílust felvenni. De ha többen vagyunk egy társaságban, akkor nehezebb mindenkinek egyszerre megfelelni.
2011. nov. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző! Szerintem a legidiótább dolog a világon, hogy a "stílusod" másokéhoz igazítod! Így sose leszel önmagad, csak egy kis nyomorult lúzer, akinek az egyetlen célja, hogy megfeleljen a környezetének és kiszolgáljon mindenkit és az életben nem fogsz rájönni, milyen vagy valójában, mert nem is leszel semmilyen!


Kérdező: én is nehezen nyílok meg, mert utálok bizalmas dolgokról beszélni olyanokkal, akiket nem ismerek, de miután megnyíltam, mindenkinek önmagam adom, felvállalom a saját véleményem, és nem igazítom senkihez se a stílusom! Ha szeretnél egyéniség lenni, előbb tudd meg, hogy milyen vagy valójában, ne legyél agymosott zokni azért, hogy mindenkinek megfelelj! Azért érdekelne hány éves vagy (kb. 12-13 évesnek tippellek)

2011. dec. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!