Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire nehezíti a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehezíti a barátnő találást, ha az emberek nagy részét utálom?

Figyelt kérdés

A 14-24 év közöttieket különösen ki nem állhatom, kb a srácok 80%-a a szememben egy paraszt, a lányok 80%-a meg egy ribanc. De el szoktam lenni az emberekkel, de sosem érzem olyan nagyon jól magam csak nem akarok unatkozni... :/ (kivéve pár havert) vagy éppen punci reményében :D

De ez új embereknél még nem annyira jelentkezik hanem akiket már régebb óta ismerek, mintha kezdetben imádnának aztán fokozatosan megutálnának :O De főleg a lányok, a srácok kezdetben is szemetek ha szemetek.


Mostanában death metált hallgatok csak, olyan szövegekkel hogy "mészárolj le mindenkit az világon" stb. :D És ettől jobban érzem magam :D


Szerelmes 4x voltam, már utálom a szerelmet is, úgyse teljesül be, lesz@rom kb, volt már barátnőm pár, de nem olyan akit szerettem. :/


Vélemény?

F/19



2013. ápr. 9. 19:55
1 2 3 4
 31/33 ivilicious ***** válasza:
kell keresned egy olyat,aki már felnőtt..elmondhatom magamról azt,h 1-2 évig én is egy bdös ribanc voltam,de asszem már kinőttem belőle :D
2013. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
höhö :D csak az a baj hogy a hasonkorúak nem buknak rám, úgy tűnik, vagy néha igen de az nekem nem kell vagy elcsesztem
2013. ápr. 18. 00:03
 33/33 anonim ***** válasza:
Nagyon. Az ''emberek'' kifejezés alatt gondolj a jó emberekre, azokat gondolom szereted. És tádá, máris szereted az embereket...
2013. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!