Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Mikor tehetem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mikor tehetem meg?

Figyelt kérdés

Megmondtam egy lánynak, hogy többet értek iránta, mint barátság. Ő is elmindta nekem, hogy ugyan így érez irántam. (még azt mondta, hogy egyenlőre még nem úgy nevezné a dolgot, hogy járunk). 

Mikor / hol / hogyan tudnám megfogni a kezét (hogy ne legyen nagyon furcsa, ciki a helyzet neki se) ? 

Hol pusziljam meg először? (pl. csak úgy séta közben, vagy hogyan? Mit mondjak mégneki?...) 

Nagyon félek...

Én 15 éves vagyok. A lány is 15 éves. 

Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. ápr. 3. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Jaj de édesek vagytok:) Szerintem érezni fogod,amikor neked is jó a helyzet,ne görcsölj rajta,hiszen te is tetszel neki és ez már jó kezdet.
2013. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Első vagyok. És csak vicceltem. Csak teszteltem, mennyire van humorérzéke a válaszolóknak. :D Ekkora fäszokat ba.meg. :D


Ne parázz, ha utcán féltek, nem kell ott felvállalni, de amúgy a te korodban még poénnak is felfoghatják az emberek. Tedd, amit a szíved diktál és mondd azt is. Semmi nagy dologra nem kell gondolni.

2013. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb, búcsúzkodásnál egy elhadart puszi az pufijára. Egy, s nem több. Nem is kell túl sok időt szánni rá. Aztán ha nagyon nyögve nyelős a dolog akkor ebből lehet rendszert csinálni, bár általában a második, max a harmadik ilyennél már veszi a lapot ő is és ha nem is teszi szóvá, de ő is akar majd puszit adni neked. Aztán akkor elég elkapni és mélyen a szemébe nézni.. A többi már megy a filmekből.

A kézfogás pedig... Ha valóban ennyire félsz tőle, akkor amikor kettesben vagytok ragadd meg a kezét. Mármint nem séta közben, hanem amikor üldögéltek.. Nézegesd, majd indulj el valamerre úgy, hogy nem engeded el. Ő pedig jönni fog utánad.. Ennyi.

2013. ápr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rajta, ez majd jön magától :-)

Ha közeledsz a kezeddel a lány kezéhez, és ő elhúzza, akkor még ne erőltesd. Hasonlóképpen ha a puszi elől kitér, arra is ugyanez érvényes. De, mint ahogy írtad, tetszel neki, szóval szerintem nem nagyon fog ellenkezni :-)

2013. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi válaszokat. Várom még a további ötleteket! :) (És esetleg, hogy ti hogyan tettétek meg, mikor, hol, hány évesen...)
2013. ápr. 4. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!