Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor tehetem meg? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tehetem meg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Megmondtam egy lánynak, hogy többet értek iránta, mint barátság. Ő is elmindta nekem, hogy ugyan így érez irántam. (még azt mondta, hogy egyenlőre még nem úgy nevezné a dolgot, hogy járunk).

Mikor / hol / hogyan tudnám megfogni a kezét (hogy ne legyen nagyon furcsa, ciki a helyzet neki se) ?

Hol pusziljam meg először? (pl. csak úgy séta közben, vagy hogyan? Mit mondjak mégneki?...)

Én 15 éves vagyok. A lány is 15 éves.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. márc. 23. 18:32
1 2
 1/11 kicker007 válasza:
Figyelj, pl. hazakíséred és amikor elengednéd a kezét akkor adsz neki egy puszit ( hazafelé kézenfogva mondjuk ) amikor reggel találkoztok megöleled vagy adsz neki egy puszit az nem lehet kínos neki . :)
2013. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
segíts neki leszállni a buszról és utána ne engedd el a kezét
2013. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mivel úgy gondolom, hogy 15 évesen már nem vagytok olyan fiatalok és éretlenek, szerintem, ha nem ragaszkodsz mindenképp a puszihoz, akkor meg is csókolhatnád:) persze ez csak egy ötlet. vannak nyálas tippek különböző 'idézetes' oldalokon, hogy milyen csóktól kábulnak el a csajok, de szerintem az a legjobb, ha a szemébe nézel, és ha érzed hogy ő is akarja, akkor megcsókolod.:) ennyi, a többi majd jön magától;)
2013. márc. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

Valami jó helyet tudtok mondani, ahova el tudnám hívni, ahol nyugalom van és meg is tudnám puszilni/csókolni? :)

2013. márc. 25. 16:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ, hol laksz, de semmiképp ne a suliban, vagy ha városban laksz , ne az utcán, mert irritáló lehet az első csók mellett még a sok közlekedő ember. Légy kreatív, biztos tudsz romantikus helyeket a lakóhelyeden. Ha szeretitek a havat (nálunk szakad...) hívd el sétálni valami romantikus havas tájra és ott:) szerintem a hidegtől nem kell félni, úgysem ez fog titeket érdekelni:P irigy vagyok azért egy kicsit, látszik hogy nagyon tetszik és érdekel a csaj:) 15/L
2013. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi. Biztos majd neked is sikerül vkivel összejönni :)

Lehet, hogy elhívom szánkózni, ha jobb nem jut eszembe... :)

Egyébként városban lakok. A lány vidéki.

2013. márc. 26. 06:59
 7/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok:D szánkózás jó ötlet, énis voltam már szánkós randin és nagyon jól sikerült:D szánkóztunk, felburultunk, megfürdettük egymást, futottunk egymás elől, hógolyóztunk , csókolóztunk, nagyon jóvolt:))
2013. márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös (és 7-es) :D

Tudnál mondani még jó randi helyeket?

(Nem csak mostanra, hanem például amikor jobb idő van, vagy még most is valami mást :D )

Előre is köszi :)

2013. márc. 26. 15:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Bízd magad az érzéseidre. Akkor tudni fogod.

Ha szeretetből teszed, akkor ezen nincs mit igazán elrontani.

2013. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha van mondjuk valami igényesebb kávézó, ami fiataloknak van. Például itt Fehérváron több is van, gondolom, ahol te laksz ott is. :)
2013. márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!