Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ki volt úgy, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ki volt úgy, hogy egy lánybarátjának barátnőjével jött össze?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársnőm, nagyon jó viszonyban vagyunk.


Tehát fiúk, ki volt úgy, hogy egy lány barátotoknak a barátnője megtetszett, akit nem ismertél?


Én ma láttam meg ezt a lányt, aki közben kiderült az osztálytársnőm legjobb barátnője.


Hogy kezdenétek el ismerkedni a lánnyal a helyemben?


Tapasztalatokat, történeteket is szívesen várok!:)


Köszi előre is, 17/f



2013. ápr. 3. 22:44
 1/4 Egy Srác Asszem ***** válasza:
100%

Mi sem egyszerűbb.... megkéred a lánybarátodat (osztálytársadat), hogy mutasson be neki, hívje el a CSAJT is oda ahova téged, hogy tudjatok találkozni, és mond el az oszt. társadnak h neked tetszik a csaj és szeretnéd megismerni, segítsen neked ebben. :) legjobb helyzet

17/F

2013. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak ugyanazt tudom mondani, amit az előző :-)
2013. ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem egy gyerekkori jóbarátomnak (lány) a barátnőjét sikerült összeszednem...


az eset úgy történt, hogy mindig ugyanazzal a busszal mentünk reggelente mind a hárman és így szép lassan megismertem (nagyon rühelltem a csajt és mindig vitatkoztunk), 1 évig valahogy pont nem dumáltunk, aztán 1 évvel később elmentem a gyerekkori barátomhoz és ez a lány is ott volt... tők jó fej volt meg minden, még azon a héten megint ugyanígy elmentem, de meg volt beszélve, hogy ő is ott lesz és még azon a héten hétvégén megint ott a barátomnál találkoztunk, aki elvileg vendégül látott minket, de ő valójában csak lesett, hogy mi közben összejöttünk... (még persze semmi hivatalos nem volt csak a viselkedésből látta)... aztán este a lánykát haza kísértem és ott mindent megdumáltunk a kapcsolatunkkal kapcsolatban... aztán 1 hét múlva szakítottunk :D :D :D nem nagyon zavart a dolog... a lány szakított velem szóval így még jobb :D, mert engem nem zavart és így nyilván őt se :)


szóval velem így történt

16/f


mindez tavaly február környékén

2013. ápr. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek teljes mértékben...nincs több hozzáfűznivalóm.:D
2013. ápr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!