Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire nehezíti a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehezíti a barátnő találást, ha az emberek nagy részét utálom?

Figyelt kérdés

A 14-24 év közöttieket különösen ki nem állhatom, kb a srácok 80%-a a szememben egy paraszt, a lányok 80%-a meg egy ribanc. De el szoktam lenni az emberekkel, de sosem érzem olyan nagyon jól magam csak nem akarok unatkozni... :/ (kivéve pár havert) vagy éppen punci reményében :D

De ez új embereknél még nem annyira jelentkezik hanem akiket már régebb óta ismerek, mintha kezdetben imádnának aztán fokozatosan megutálnának :O De főleg a lányok, a srácok kezdetben is szemetek ha szemetek.


Mostanában death metált hallgatok csak, olyan szövegekkel hogy "mészárolj le mindenkit az világon" stb. :D És ettől jobban érzem magam :D


Szerelmes 4x voltam, már utálom a szerelmet is, úgyse teljesül be, lesz@rom kb, volt már barátnőm pár, de nem olyan akit szerettem. :/


Vélemény?

F/19



2013. ápr. 9. 19:55
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Egyetemen vagyok, első félév még jó volt, aztán valahogy a másodikra minden összeomlott, nem értem :(

pedig csak annyi történt hogy izmos lettem kicsit


Nem egy nagyszám ez az ország de sztem a többi se, szal még szerencsés is lehetek hogy nem Afrikába születtem

2013. ápr. 9. 20:36
 22/33 anonim ***** válasza:
Drek: Igazából nem is magával a bulival vagy ilyesmivel van bajom, nem erre akartam célozni. Azzal van bajom, amilyen személyiségű emberek társulnak ezekhez az elfoglaltságokhoz leggyakrabban.
2013. ápr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Kiket tartasz értelmes embereknek ezzel az életfelfogpassal?

Azokat akik k.rva any,zással köszönnek egymásnak, poénkodásnak tartják, ha szivathatják a másikat, boxer vagy pittbull márkájú kutyáikat többre tartják bármeik embernél, beszólogatnak mindenkinek, ha segítenek nekik akkor arra rászálnak, mondván ezt a lúzert frankón lehet piszkálni.

Vagy,

aki rendes veled, segít, bármikor számíhatsz rá, megérti a gondjaid.


Ismerek nem 1 gyilkos embert aki az első verzíoban leírt tulajdonságú embert tartott normálisnak.

2013. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Vélemény?

Szerintem elírtad az életkorod, egy jó 5 évvel.

És csinálhatnál egy kis szilvás buktát, mert szeretem.

2013. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

23 értem a problémát. Tekintettel arra, hogy voltam jó pár buliban, láttam hogy milyenek az emberek. Tényleg sok a .... nem is tudom milyen jelző lenne a megfelelő. :D

De azért akadnak értelmes emberek is, még ott is. Bár ők meg nem ismerkedni mennek oda, hanem inkább meginni pár sört a barátaikkal, mint mi is. Mondjuk a legutóbb csak a felét sikerült meginni, mert meguntuk és eljöttünk. xD

2013. ápr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Kérdező, az utóbbi kommenteddel bebizonyítottad, hogy te elég rendesen utálni való vagy, ha már utálásról van szó.


Aki ilyeneket gondol, az semmivel se jobb azoknál, mint akiket utál. Sőt, még rosszabb is.

2013. ápr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

ki tudja :D de az szent hogy megtisztítanám az országot, biztos vannak másnak is ilyen diktátori vágyai


Sajnos a jóság relatív, kinek mi számít jónak... :)

2013. ápr. 10. 00:29
 28/33 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked az Amerikai História X című filmet, kérdező. Neked való, mi filozófián néztük anno. :)


Tény, hogy kevésbé elfogadottak az ilyen nézetek, amelyek a fasizmus/kommunizmus jeleire utalnak, az embereknek azt tanítják történelem órán, hogy Hitler rossz volt, milyen csúnya dolgokat tett, közben pedig elszórtan vannak meg társadalmunkban azok az egyének, akik remek megoldásnak tartják folytatni a hitleri vonulatot.

Túlnépesedés van, mindenütt feszültség, hiszen az ország helyzetét megnézhetjük, ugyanakkor a média szépen átmosta a tinik és a következő generációk agyát, így lettek divatzombik, tisztelet a kivételnek.

A saját értékrended teszed előre mindennél, így gondolja egy szőke plázacica, hogy a 20 ezer forintos papucs nem elég jó, menő, így gondolja egy könyvmoly, hogy őt senki nem szereti, mert ő meg van keseredve, hisz látja a világot, így gondolja egy kérdezőhöz hasonló, hogy már pedig mindenkit utálni kell és nagy része a társadalomnak haláltáborba való.

2013. ápr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez az új órszág létre hozása nem rosz ötlet, csak én anyiból gondolom másképp, hogy a bunkó f@sz emberkéket tenném oda. Megölni, minek, hisz úgy ś kinyírják egymást.

Amit viszont egy kicsit felháborítónak tartok, azok a kommentek.

Ha úgy tetted volna fel a kérdést, hogy pl utálod a kutyákat, akkor mindenki le ostobázott volna, meg durvább, sőt némeik kutya fan képes volna felkeresni, és megp.csázni.

De igy hogy azoknak tetted fel a kérdést akiket utálsz -merhát ugye emberek vagyon akik írjuk a kommentet- nimeik együtt érez veled, és a többi se szól le téged.

Na ezt nem értem a társadalmunkba.

2013. ápr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
amúgy annyira nem utálom az embereket, ez a kérdés hirtelen felindulás volt egy rossz nap után :D mondjuk van benne igazság csak eltúloztam
2013. ápr. 11. 20:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!