Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire nehezíti a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehezíti a barátnő találást, ha az emberek nagy részét utálom?

Figyelt kérdés

A 14-24 év közöttieket különösen ki nem állhatom, kb a srácok 80%-a a szememben egy paraszt, a lányok 80%-a meg egy ribanc. De el szoktam lenni az emberekkel, de sosem érzem olyan nagyon jól magam csak nem akarok unatkozni... :/ (kivéve pár havert) vagy éppen punci reményében :D

De ez új embereknél még nem annyira jelentkezik hanem akiket már régebb óta ismerek, mintha kezdetben imádnának aztán fokozatosan megutálnának :O De főleg a lányok, a srácok kezdetben is szemetek ha szemetek.


Mostanában death metált hallgatok csak, olyan szövegekkel hogy "mészárolj le mindenkit az világon" stb. :D És ettől jobban érzem magam :D


Szerelmes 4x voltam, már utálom a szerelmet is, úgyse teljesül be, lesz@rom kb, volt már barátnőm pár, de nem olyan akit szerettem. :/


Vélemény?

F/19



2013. ápr. 9. 19:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
így sosem lesz barátnőd. jelentkezz be az itteni forever alone klubba
2013. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%
Beszoptad.
2013. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
Orvosra van szükséged XD
2013. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire nehezíti? Inkább lehetetleníti.
2013. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen hozzáállással ne reménykedj annál többen, hogy esetleg indulhatsz később a pápaválasztáson.
2013. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:

"A 14-24 év közöttieket különösen ki nem állhatom, kb a srácok 80%-a a szememben egy paraszt, a lányok 80%-a meg egy ribanc."

Ezzel teljesen egyetértek :')

mondhatni utálom az embereket, mert egyszerűen NINCS normális, vagy ha van akkor én még nem találkoztam vele ;D

Ja és hogy válaszoljak a kérdésedre: baromira megnehezíti szerintem!

17.L

2013. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen megértem a helyzeted. :D Egyébként eléggé meg tudja nehezíteni a dolgot, főleg ha ránézel egy emberre és látod rajta, hogy milyen. Mert én általában látom, így gyorsan el is megy a kedvem tőle...

Szerintem még túl lágyszívű is vagy, mert szerény véleményem szerint az emberek 99%-a teljesen feleslegesen létezik. Bár tényleg akadnak normálisak. A kapcsolataim legtöbbje nekem is csak unalom ellen van. :D

Engem is pl a Gorgoroth nyugtat meg, és milyen jót tudok aludni rá... :D

Úgy hogy nem kell aggódni, nem vagy egyedül, de akadnak ilyen nők is. Nem sok, de akad. Előző bnőm se szerette az embereket, bár vége lett a kapcsolatnak, mert nem szerettem és nem akartam, hogy olyan ember mellett legyen, aki nem szereti úgy, ahogy kellene.

Viszont azt tanácsolnám, hogy az ilyen egy estés nőket kerüld el. Nekem agysorvadásom van tőlük, mert iszonyatosan buták...

25/F

2013. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
igazad van :D én is grumpy cat vagyok, de te is, aztán annyira nem érdekel hogy találok-e valakit.. ha szeretném az embereket se találnék magamnak soha senkit.. 17L
2013. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

''A 14-24 év közöttieket különösen ki nem állhatom...''


Na akkor... 24 felett nem igazán lesz barátnőd, 14 alatt meg még esélyes is lehetne, csak ugyebár büntetendő...;)

2013. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Tény,hogy egy ilyen beállítottságú embernek,mint Te,nehezebb a dolga az élet bármilyen területén,így a szerelemben is.Itt persze a szociális kapcsolatokra gondolok,amelyektől szemmel láthatóan viszolyogsz.Szerintem ez abból fakad elsősorban,hogy saját magaddal sem vagy kibékülve,nemhogy a világgal.Magadat kéne elfogadnod és megszeretned első körben.Talán ez most nyálasan hangzott,de szerintem ez így van,a mizantróp emberek általában azért zárkózottak és befelé fordulók,mert önbizalomhiányban szenvednek.Nekem is volt ilyen szociális fóbiás korszakom,sőt,a mostani barátom is igazi kihívás volt ebből a szempontból.Nehéz volt kirángatni őt a kis bezárt világából,nekem viszont sok szeretettel és türelemmel sikerült megtörnöm a jeget.
2013. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!