Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány nagyon szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nagyon szép, lehetséges, hogy a fiúk nem merik megkörnyékezni?

Figyelt kérdés

Legalábbis sokan látjuk szépnek, de még nem volt barátja, 19 éves. Nem kifejezetten kihívó vagy beképzelt, de nem is visszahúzódó, az esze is a helyén van.

Hol lehet a "gond"?



2013. ápr. 3. 17:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
a szépség nem minden?
2013. ápr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled. Viszont komolyan semmi gond nincs vele. Azt hiszem:D
2013. ápr. 3. 17:59
 3/18 A kérdező kommentje:
És azért tudjuk,h a külső megfog (a kérdés nagyjából erre vonatkozott) és persze a belső megtart.
2013. ápr. 3. 18:00
 4/18 anonim ***** válasza:
igen, szerintem nagyon is lehetséges
2013. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én simán,max kikosaraz.De legalább nem élem át a"mi lett volna ha" dolgot.Egyszer volt ilyen életemben,annyi elég is volt.
2013. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
a kérdés 2. felére.. a gond ott lehet, hogy lehet önbizalom hiányos a lány, mert ő magáról nem hiszi el, hogy szép... mivel még nem volt barátja, erre megvan az esély, hogy azt hiszi, ő nem kell a fiúknak... ha neked tetszik, megpróbálhatnál beszélgetni vele, elhívni sétálni vagy valami :)
2013. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ne akarj mást megfejteni, ismerd inkább a legjobban önmagadat!
2013. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ilyen nincs, ha szép akkor kezdeményeznek nála, csak biztos ő az aki túl válogatós, és észre se veszi őket
2013. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#6, mivel lány vagyok, így nem biztos,h jól venné ki magát a dolog;)
2013. ápr. 3. 18:22
 10/18 A kérdező kommentje:
#8, igen, az lehetséges.. csak tudom,h nem volt barátja, szóval gondoltam valahogy elkerülik.
2013. ápr. 3. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!